Vörösbegy

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Uriage Bariésun Kid Gyerek Spray SPF 50+

Uriage Bariésun Kid Gyerek Spray SPF 50+
2016. július 6.

jól véd, nagy mennyiség, nem irritál, nem illatos, jól kenhető és nem extrém fehér. van egy kicsi ragadós érzés utána. testre szerintem szuper. arcra is jó, de találni jobbat. nem szaporít pattanásokat, nem szárít, bár hajlamos kiemelni a száraz részeket, az aláhidratálástól meg az én krémeimmel együtt kukacosodik, és elég fényes. a pumpája viszont eddig mindig tönkrement a doboz felénél.

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál

Avon Superextend Winged Out Szempillaspirál
2016. július 6.

szerintem szuper. nem irritál, nem morzsolódik, nem kenődik. cserébe gyönyörű hosszú és természetes szempillákat csinál. a keféje nem tökéletes, de ha egy másik kefével megigazítom a szempilláim, akkor nem is tapad és egészen dús a hatás.

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25

Clinique City Block Sheer Oil-Free Daily Face Protector SPF25
2016. július 6.

hát én ebbe szerelmes lettem, pedig eleinte szívtam a fogam az ára miatt. szép, egyenletes, egészségesen fényes bőrszín (nyáron azért néha nem árt rá a púder), nem szárít, nem zsírosít, nem szaporítja a pattanásaimat.
(ha felkenem belőle a védelemhez szükséges mennyiséget, akkor azért már nem mutat olyan szépen meg kukacosodik, de más fényvédőim fölött is jól viselkedik.)