Vorsi

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. december 26.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Essence Studio Nails Nail Care Serum

Essence Studio Nails Nail Care Serum
2016. június 12.

Már a második üveggel használom, és biztos, hogy újra fogom venni, mert csillagos ötös!!!!! Sűrű zselé, mely nagyon gyorsan beszívódik magától is, de ha sietek, akkor pikkpakk belemasszírozom és kész :) A körmeim olyanok tőle, mint a beton, láthatóan és érezhetően gyorsabban nőnek, plusz erősebbek, alig győzöm lereszelni. Szuper termék, az ára is teljesen rendben van és sokáig elég, ami megint csak nem utolsó szempont! Ajánlom mindenkinek, köröm növesztéshez, vagy csak ápoláshoz, tökéletes!

Kék-Lukács Orbáncfű Olajos Bőrnyugtató Krém

Kék-Lukács Orbáncfű Olajos Bőrnyugtató Krém
2015. július 10.

Kb. 3 hónapja használom, nem minden nap, de egy héten többször. A Kék Lukács "Nagytatarozás" bőrápoló program részeként. Hölgyeim, ezeket mindenkinek ki kellene próbálnia, mert szerintem csodaszerek. (Kék Lukács bőrnyugtató krém, hidratáló krém és éjszakai bőrtápláló krém). A krémek külön külön, de főleg együtt, (reggel-este) használva nagyon nagyon látványosan javították a bőröm állapotát. Alapvetően szerencsés vagyok, mert ráncaim még nincsenek, de azért oda kell figyelnem, hogy mit kenek magamra. Ez a bőrnyugtató krém, smink alá is kiváló, az állaga könnyű, szinte zselé szerű, illata kellemes. Hamar beszívódik és jól hidratál. Elégedett vagyok vele, az ára miatt is, mert végre nem egy tizenezer Forintos krém, mégis szuper, de főleg a hatása vett le a lábamról és tuti, hogy újra fogom vásárolni, ha elfogy!

Kék-Lukács Mélyhidratáló Krém

Kék-Lukács Mélyhidratáló Krém
2015. július 10.

Ma érkezett meg a második tégely a krémből, így elérkezettnek látom az időt, hogy írjak is róla végre. Nos, nyilván ha a másodikat veszem (és ez nálam nagy szó, mert az évek során felhalmozódott kozmetikumok közül elég ritka, ha egy krém úgy belopja magát a szívembe, hogy elhasználok egy egész tégelyt és még újat is vegyek belőle) :D Na tehát, a krém véleményem szerint szenzációs. Ár/érték arány legyőzhetetlen, a maga 1930 Forintjával simán veri a drága drogériás krémeket. Az illata könnyed, kellemes, az állaga finom krém, nagyon hamar beszívódik, én leginkább arcra használtam, de pl, ha kiszárad nagyon a kézfejem, könyököm, 1 nap alatt rendbe hozza. Kiválóan hidratál, puhává és selymessé teszi a bőrömet! Smink alá is tökéletes, nem nehezíti el a bőrt, ahogy eloszlatom, egy pillanat és máris beszívódik, nem tudom, hogyan csinálja, de imádom!