vrita90

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2019. január 15.

En nagyon szeretem ezt az olajat, minden nap hasznalom. Hajmosas utan vizes hajra, nem hajmosos napokon pedig reggelente masszirozom bele a hajvegekbe/hajhosszba. Csak sampont hasznalok, balzsamot egyaltalan nem, pakolasokat meg nagyon ritkan, max 1-2x az evben. Ennek ellenere egyaltalan nem toredezik vagy hullik a hajam.
Az egyetlen ok, amiert nem fogom mostanaban ujra venni az az, hogy nagyon szeretek az olajakkal kiserletezni, es ha kiurul egy flakon, szivesen veszek olyat, amit meg nem probaltam. (Olajakkal egyebkent sem szokott problemam lenni, par hasznalat utan rajovok, hogy mibol mennyit hogyan hasznaljak, hogy apolt legyen a hajam.) Mindenkeppen ajanlom, ar-ertek aranyban tokeletes :)

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream

Cosrx PHA Moisture Renewal Power Cream
2018. december 2.

Update: miutan a masik krememet elhasznaltam, tenyleg ujra vettem. Szerettem az allagat, a hatasat, ar-ertek aranyban tokeletesnek tartottam. Az egyetlen problemam, amiert nem vettem aztan ujra, hogy berobbant a the ordinary marka, es muszaj volt kiprobalnom.

2017. December 17: Csak mintat probaltam, de az meggyozott. Pattanas utani hegeket iszonyat gyorsan helyrehozza. Ha elfogy a jelenlegi kremem, ezt fogom ujravenni.

Laneige Lip Sleeping Mask

Laneige Lip Sleeping Mask
2018. december 2.

Tavaly telen nagyon durvan kiszaradt a szam (mint altalaban mindig), alig birtam kivarni, hogy mgerkezzen ez a lrem, mert annyi jot hallottam rola.
Hat ekkorat en meg semmiben nem csalodtam. Nemhogy nem segitett, de meg rontott is az ajkak allapotan, tiszta seb volt a szam es allandoan verzett, rendeltetesszerű hasznalat mellett. Kb 2 honapig probalgattam, aztan feladtam a harcot, ez a termek pedig a kukaban landolt.

1 MÁRKA