vrita90

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2011. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Babylove Sensitive Sonnencreme Ohne Alkohol

Babylove Sensitive Sonnencreme Ohne Alkohol
2020. május 17.

Niod 30as fenyvedot hasznaltam eddig mindig, de mivel mar honapok ota nem elerheto, csak a huszas, ezert uj napvedo utan kellett neznem.
Mivel iden ugy tervezem, hogy nyaron sem hagyom abba (csak ritkabban fogom) hasznalni a hamlasztot es retinolt, ezert 50 faktoros fenyvedot kerestem.
Hat ez a krem eddig nagyon nagyon bejon. Probaltam csak hialuron szerum utan is, es olaj utan is (arckrem helyett olajokat hasznalok, nekem az jobban bevalt) es gyonyoruen mukodik mindegyikkel. Normal borom van, nem tul szaraz, de nem is zsiros. Kb 10 perc kell neki, mire elmulik a feher reteg, de gyonyoru finishe lesz utana. Nem fenylik, nem ragad, jo a tapintasa nagyon. Alapozot vagy bb kremet nem hasznalok, csak korrektort, nagyon szepen el lehet dolgozni rajta. Nyilvan, mivel nagy nyari meleg meg nem volt, ugyhogy nem tudom, hogy viselkedik majd 40 fokban, de igy erzesre, nem hiszem, hogy problemas lenne :)
Mindenkeppen ajanlom.

Trend It Up Eyeppearance Volume & Waterproof Szempillaspirál

Trend It Up Eyeppearance Volume & Waterproof Szempillaspirál
2020. május 17.

Nalam epp ellenkezoleg, tokeletesen mukodik :)
Szőke pillaim tokeletesen feketek lesznek, nem morzsolodik, nem tapaszt, es uszas utan es a helyen marad, nincsenek pandamaci szemek. Ugyh en ajanlom mindenkeppen.

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil

Inecto Divine Shine Coconut Hair Oil
2019. január 15.

En nagyon szeretem ezt az olajat, minden nap hasznalom. Hajmosas utan vizes hajra, nem hajmosos napokon pedig reggelente masszirozom bele a hajvegekbe/hajhosszba. Csak sampont hasznalok, balzsamot egyaltalan nem, pakolasokat meg nagyon ritkan, max 1-2x az evben. Ennek ellenere egyaltalan nem toredezik vagy hullik a hajam.
Az egyetlen ok, amiert nem fogom mostanaban ujra venni az az, hogy nagyon szeretek az olajakkal kiserletezni, es ha kiurul egy flakon, szivesen veszek olyat, amit meg nem probaltam. (Olajakkal egyebkent sem szokott problemam lenni, par hasznalat utan rajovok, hogy mibol mennyit hogyan hasznaljak, hogy apolt legyen a hajam.) Mindenkeppen ajanlom, ar-ertek aranyban tokeletes :)

1 MÁRKA