vrozi

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

L'Occitane Citrus Verbena Tusfürdő

L'Occitane Citrus Verbena Tusfürdő
2016. január 5.

Isteni illat, igazi felüdülés a zuhanyzás vele! Kicsit kevésbé habzik, mint egy átlag tusfürdő. De bármit is tud, bármilyen finom az illata, bőven nem éri meg az árát. Emiatt csak négy csillag.

Carmex Vanilla Ajakápoló SPF15

Carmex Vanilla Ajakápoló SPF15
2016. január 5.

Nekem bejön. Hatásos és mondjuk, hogy illatos is. Vanília halványan felfedezhető, de egy rövid időn belül megszokja az orr, így már csak a címke hirdeti az aromáját. Persze az eredeti Carmex illattal sincs gond, szóval engem ez a része hidegen hagy.
Egyetlen negatívum az ultragagyi csomagolás, felépítés. Mintha valami gyenge gyerek-játék rúzzsal szórakoznék. Ennek ellenére 5 csillag persze!

Detangler Hair Brush

Detangler Hair Brush
2016. január 5.

Látom, csak rossz vélemény van eddig a keféről. Talán kicsit javít az enyém :)
Tangle Teezer-rel együtt rendeltem. Az elsőre, kézbevétel után egyértelmű, hogy erős minőségbeli különbség van a kettő közt már, ami a szerkezetet és annak minőségét illeti.
Számomra egyáltalán nem tűnik borzalomnak, bár tény, hogy nem életem keféje. Nekem nem húzza ez sem a hajamat, de nekem viszonylag egyenes van. Ugyanúgy kiszedi a már elhullajtott, se meg fennakadt szálakat, mint a Tangle Teezer. Nem ez a favorit, de nem rossz szerintem.

1 MÁRKA