Vuk2

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. február 11.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Bvlgari Au Thé Vert Extreme

Bvlgari Au Thé Vert Extreme
2016. május 25.

Zöld teás, fűszeres, de van mélysége, mintha pézsmás lenne, de az nincs benne elvileg. Az alapillata hasonlít a fehér teáséhoz.
Igazából nem tudom eldönteni, hogy magamon szeretem-e, vagy azt szeretném, ha a férfim hordaná.
Neki sajnos nem tetszik, vagyis nem hajlandó hordani, mert túl nőiesnek tartja.:(

Up: nem használom a fentiek következményeképpen, úgyhogy feltettem az eladó termékek közé.

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca EDT

Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Bianca EDT
2016. május 25.

Vettem belőle egy hatalmas kiszerelést. Nem tudom, mennyit sikerül majd belőle elhasználni, egyelőre örülök neki.
Munkahelyen fogom hordani tavasztól nyárig-őszig, amikor kicsit nőiesebbre-elegánsabbra próbálom venni a figurát (amúgy szürke szomszédlány-típus vagyok, aki az egyéniségével hódít :D).

Kissé citrusos, de csak rövid fázisban, én elviselnék hosszabban is egy kis narancsos pezsgést benne.
Rajtam jobban dominál a nerolira jellemző érdekes tisztítószeres jelleg. Én ezt abszolút pozitívumként írom!
Ebből a szempontból hasonlít egy pár évvel ezelőtti férfi kedvencemre, a Trumper Portugal-ra.
Ugyanaz az uniszex, kicsit steril, de mégis szexisen tiszta virágos citrusosság. Lányos üvegben, hurrá!:)

Sokkal erőteljesebb illat, mint számítottam rá. Viszont idővel szelídül. Ebben a szelíd intenzitásában tartós is.

Update: mégsem illik hozzám, hiányzik nekem belőle egy kis fűszeresség.
Feltettem eladásra.

Lancôme Miracle

Lancôme Miracle
2016. május 16.

Napos, párás tavaszi levegő által picit összekócolt, frissen mosott haj, világos, lenge ruházat, kedves mosoly, őszinte lazaság.:)
Beragyogni könnyedséggel a férfiak súlyos problémákkal terhelt mindennapjait.
A "női princípium" egyik megjelenési formája.