vulpemania

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. július 23.

A hiányzó láncszem a rutinomból. Hihetetlen kis csoda ez a lötyi. Kombinált és pattanásokra hajlamos bőröm van, néhol száraz részekkel, és ha tonik után őt használom, mintha kivasalták volna az arcom, olyan szép tükörsima felülete lesz :) Szinte már várom, hogy felkenhessem, finom az illata, issza a bőröm és 3 lötyintés elég az egész arcomra bőven. Rengeteg van a flakonba, nagyon sokáig elég lesz. Maximálisan megéri az árát. Őszintén, ez az első csiganyálas termékem, amit próbáltam és kicsit féltem tőle, de minden várakozást felülmúlt. Nyugtatja a bőröm és a sminkem is sokkal szebb lesz tőle (mondjuk én alapból nem szeretem a matt végeredményt,mert öregít nagyon) üde arcbőr az amit tud adni, ezt kétség nélkül állítom.

Trend It Up Oil Free Make-Up

Trend It Up Oil Free Make-Up
2019. június 1.

Nagyon sokáig használtam túl világos bbkrémet az arcomra, ami zombivá tett, mert nekem se nem sárgás, se nem kékes bőrtónusom van, hanem inkább rózsaszínes. Emiatt minden hülyén állt rajtam, mire megtaláltam végre az árnyalatban pontosan hozzám illő alapozót. a 010-es árnyalat kicsit rózsaszínes szóval pirospont! Állagra sem rossz, igaz én nem preferálom a száraz alapozókat, de ez nem emeli ki a száraz részeket egyáltalán! Fogalmam sincs, hogy hogy csinálták meg, de se nem zsíros, se nem nyikorgósan száraz lesz tőle a bőröm, hanem ilyen selymes sima. (gondolom a szilikon származék az oka) Hosszú távon remélem nem leszek tőle pattanásos. Majd jövök update-elni ha igen. Tartós, nem mászik el napközben.Közepes fedése van, jól építhető. Természetes hatást lehet elérni vele, nincs maszkhatás. Nem túl nagy kiszerelés, de újból veszem, ha jól fog viselkedni hosszú távon is :) Azért az aláhidratálás kötelező még a zsíros bőrűeknek is! Megelőlegezek neki 4 csillagot.

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask

Cosrx Ultimate Moisturizing Honey Overnight Mask
2019. március 20.

Én mintát kaptam belőle, de az is elég volt jó pár alkalomra, szóval hosszúttávú használatról nem tudok beszélni, viszont nekem kívánság listás lesz a teljes kiszerelés az tuti. Amikor megláttam, hogy északai maszk, akkor értetlenül álltam felette, hogy most ekkor ezt le kell mosni vagy nem? Vagy most ennek mi értelme? Miben más, mint egy hidratáló krém? Stb. Hát az állaga nagyon meglepett, mert géles és valami testesebb krémre gondoltam (ha már maszk). Mindegy. A hatás viszont fenomenális! Reggelre mintha kivasalták volna az arcom. Semmi olajosság, ami az én kombinált bőrömön szokott lenni, hanem babapopsi sima bőr :) Annyira kellemeset csalódtam ebben a termékben, hogy elképesztő. Csak issza a bőröm.