vulpemania

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. május 14.

Most, hogy nehezen lehet hozzájutni az ázsiai olajos lemosókhoz, így kéntelen voltam keresni valami alternatívát itthon, amit könnyű beszerezni, plusz egyéb minimum elvárásoknak megfeleljen (illatmentes, jól hozza a sminket, ne irritáljon) Nos ez hozza szerintem a szintet, annyi hogy komedogén indexe nem a legjobb, szóval valakinek vagy bejön vagy nem. Szerencsére nekem nem okozott gondot a pálmaolaj, viszont erre érdemes odafigyelni vásárlásnál. Nekem meglepően lassan fogy, mert sűrűnek találom azokhoz képest amiket használtam. Már 2 hónapja nyúzom és a fele fogyott el csak, pedig minden nap ezzel mosok arcot a többlépéses rutin meg a smink miatt. Én ajánlanám érzékenyebb bőrtípusnak is, ha dupla arclemosást alkalmaznak, hiszen nem marad az arcon, így nem okozhat problémát se.

e.l.f. 16HR Camo Concealer Korrektor

e.l.f. 16HR Camo Concealer Korrektor
2020. január 28.

Véletlenül találtam rá a Müllerben, mert épp keresgéltem az ideális korrektort, és sok márkának kipróbálgattam a kezemen a teszterét. A kiindulási pont az az volt, hogy jól fedjen, legyen megfelelő szín és ne üljön bele a száraz bőr ráncocskáiba. A Medium Peach árnyalat passzolt a hóka bőrömhöz (meglepően) a light árnyalatok nagyon nagyon világosak voltak, én meg elfedni akarom a bőrhibáimat nem kiemelni. Szóval maga a termék nagyon jó állagú, szép vékony réteget képez a bőrőn és extrajól fed, ilyennel még nem is találkoztam, mert a catrice camuflage korrektora hasonló még, de az nagyon szárít! Ezért is váltottam le. Nagy a színválaszték. Engem meggyőzött.

TIA'M Snail & Azulene Water Essence

TIA'M Snail & Azulene Water Essence
2019. július 23.

A hiányzó láncszem a rutinomból. Hihetetlen kis csoda ez a lötyi. Kombinált és pattanásokra hajlamos bőröm van, néhol száraz részekkel, és ha tonik után őt használom, mintha kivasalták volna az arcom, olyan szép tükörsima felülete lesz :) Szinte már várom, hogy felkenhessem, finom az illata, issza a bőröm és 3 lötyintés elég az egész arcomra bőven. Rengeteg van a flakonba, nagyon sokáig elég lesz. Maximálisan megéri az árát. Őszintén, ez az első csiganyálas termékem, amit próbáltam és kicsit féltem tőle, de minden várakozást felülmúlt. Nyugtatja a bőröm és a sminkem is sokkal szebb lesz tőle (mondjuk én alapból nem szeretem a matt végeredményt,mert öregít nagyon) üde arcbőr az amit tud adni, ezt kétség nélkül állítom.