vulpemania

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. június 4.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice True Skin High Cover Korrektor

Catrice True Skin High Cover Korrektor
2022. december 16.

Ez a korrektor olyan szépen működik a bőrön. Nem szárít és pont annyira fed amennyire kell. Ez lehetett volna nekem a tökéletes korrektor...
Viszont fáj a szívem, de le kell pontoznom, mert allergiára hajlamos a szemem és persze nagyon csúnyán bedagadt valamelyik összetevőjére...Egész biztosan ez a bűnös sajnos, mert amint abbahagytam, alább hagyott az allergiám is, amikor meg bekentem újból begyulladt a bőr :(
Akinek nincsenek ilyen problémái azoknak maximálisan ajánlom!

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration

Geek & Gorgeous 101 Liquid Hydration
2022. december 1.

Már a második flakont vettem újból. Az első flakon, amit vettem az ilyen löttyintős változat volt és gondolom a gyártó a sok vélemény alapján megváltoztatta a flakon adagolóját spray kialakításúvá, hogy ne vesszen egy csepp sem kárba belőle :) Plusz pont ezért, hogy így odafigyelnek a fogyasztói igényekre. Tudni kell rólam, hogy én nagy koreai bőrápolás guru vagyok és mindig keresem a könnyebben beszerezhető alternatívákat, ha nem jutok a jól megszokott ázsiai márkáimhoz. Örülök, hogy a magyar piac is kezd kicsit nyitni a tudatos bőrápolás irányába, lévén, hogy az én szuperérzékeny bőrömre sokáig alig találtam gyógyszertári krémeken kívül bármit is tizenéves koromban...
Tehát a termékről: Egy nagyon könnyű formulájú tonikról beszélünk, nem hagy ragacsos érzetet maga után és rétegzős rutinba tökéletesen beépíthető. Az én frissen mosott általában húzódó arcbőröm azonnal megkönnyebbül, amint ráfújom és betapogatom. Pontosan annyira hidratál, amennyire kell egy toniknak, aki ennél többre vágyik, annak ajánlom az eszenciákat illetve szérumokat.
Már csak egy szívfájdalmam van, amit mindig koreából rendelek, mert nem találtam eddig a drogériákban ár/érték arányban megfelelőt, az pedig az olajos arclemosó...Remélem hamarosan meghallgattatnak imáim :D

Ziaja Gdanskin Algás Arcmosó Olaj

Ziaja Gdanskin Algás Arcmosó Olaj
2022. október 24.

Már régóta csinálom a koreai dupla arclemosásos rutinomat, de egyre nehezebben beszerezhető koreai kozmetikumok miatt itthoni alternatívát kerestem. A Nivea-nak volt egy olajos arclemosója, de sajnos megszűnt az is. Ez a termék nagy piaci űrt tömött be számomra. Remélem továbbra is kapható lesz!
Hozza ugyan azt a színvonalat, mint akár koreai társai, bár örülnék egy nagyobb kiszerelésnek. Illatmentes, lehozza a vízálló sminket, nem csíp. :)

Update: Sajnos nem vált be.. Olyan csúnya allergiás reakciót váltott ki a szememen, hogy soha többé nem fogom használni .