Vvera

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. január 22.
Bőrprobléma: Vízhiány

Al Haramain Aysha

Al Haramain Aysha
2018. április 20.

Számomra ez szerelem!!!!!!!!! Imádom!!! Finom, nőies, tartós, egyedi, az én bőrömön fantasztikus illata van! Maximális 5*. Egyébként az én bőrömön nagyon hasonlít az illata a Chacarel Amor Amor parfümhöz. Volt aki már össze is tévesztette vele az illatot. Nagyon árbarát, el se hiszem, hogy ennyi pénzért egy ilyen csodára leltem!

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint

Maybelline Tattoo Brow Gel Tint
2018. április 15.

Nagyon hasznosak az itt leírt tapasztalatok, hiszen először felkentem, vártam vele 1 órát, lehúztam és csodaszép lett az eredmény, mindaddig míg meg nem mostam az arcom, akkor teljesen lekopott. Aztán elkezdtem böngészni az itt leírtakat, és a titka hogy nem érheti víz. Így valóban kibír 3 napot, nekem ezzel a módszerrel a 3. napon kezd lekopni, de még akkor sem vészes. Egy vattakoronggal mosom át az arcom és a szemöldököm kihagyom. Eredetileg azért vettem, hogy nyaraláskor a vízparton rendben legyen a szemöldököm, sajnos ez nem fog összejönni, hisz ott folyamatos víz éri. :) De egyébként ezt leszámítva nekem nagyon bejön a termék, Ki van tetoválva a szemöldököm, de nagyon kikopott és még idén nem szeretném újra megcsináltatni, ezzel a termékkel ugyanolyan szép hatást tudok elérni. Nálam 4 pont.

Al Haramain Forever

Al Haramain Forever
2018. április 5.

Tegnap érkezett meg, a notinoról rendeltem, nekem nagyon tetszik! Először túl erősnek éreztem, de egy kis idő múlva átalakult a bőrömön. Beleszerettem ezekbe a parfüm olajokba és már most a következőn töröm a fejem, hogy melyik legyen. :)