Vviragg

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. június 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Garnier Miracle Skin Cream Eyes / Anti-Ageing

Garnier Miracle Skin Cream Eyes / Anti-Ageing
2014. július 23.

Nagyon kíváncsi voltam erre a termékre. Nagyon vonzó a csomagolása is :) Mint mindenki én is keresem a leghatékonyabb szemkörnyékápolót. Már közel egy hónapja használom. Halványított a szem alatti területen és valóban kisimítja azt. Lassú folyamat, de egy adott idő után érzékelhető az eredmény. Nem kell nagyon drasztikus változásra gondolni, de én az eddigi eredménnyel elégedett vagyok. A mikro-kapszulák egy enyhe alapot, árnyalatot is adnak a szem alatti területnek. Ez nem fedésre hivatott, de jótékony hatását kifejti idővel és frissebbé teszi az ember tekintetét.
Összetevők:
-LHA

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil

Burt's Bees LipBalm with Pomegranate Oil
2014. július 21.

A legjobb döntést hoztam azzal, hogy ezt a terméket megvettem. Hezitáltam, hogy mi is lenne a legmegfelelőbb és áldom az eget, hogy végül őt hoztam haza :) Eszméletlen finom az illata és remekül hidratál, annak pláne megörültem, hogy enyhén színez is. A csomagolását egyenesen imádon. (Itt a boltban kapható papír burkolatra gondolok. ) Ajánlani tudom!

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő

Palmolive Naturals Smooth Delight Tusfürdő
2014. július 8.

Remek tusfürdő. A napokban vásároltam és muszáj voltam kipróbálni azonnal. Nagyon erőteljesen érződik a makadámia olaj ha csak a flakont szaglássza az ember. Kellemes és táplálóak az összetevők. Krémes az állaga. Tusolás után abszolút érződik a bőrön. Én általában minden zuhanyzás után használok testápolót. Az a tapasztalatom, hogy a tushabfürdő illata kifejezetten érződik abban az esetben is ha egy teljesen eltérő krémet használtam utána. Itt nem kell rosszra gondolni, abszolút kellemes nincs zavaró hatása.

1 ÖSSZETEVŐ