vvv

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lancôme La Vie Est Belle EDP

Lancôme La Vie Est Belle EDP
2022. április 29.

Update3: Ahányszor meglátom, hogy itt értékeli valaki, mindig eszembe mut, mennyire utálom a "hatköbmétertmagamrafújóstucatparfüm" édes szagát!

Update2: most olvasom az előttem szóló hozzászólását, és el kell röhögjem magamat, mert szóról szóra ezt gondolom én is erről a szagról.

Annyira utálom ezt a parfümöt, hogy nincs rá szó!

Undorítóan-émelyítően édes, rengetegen használják, már kilométerről érezni, mert vagy mindenki hat köbmétert fúj magára belőle, vagy rossz lehet az adagolója.

Update: Azóta is, ha megérzem az undorító tömény szagát, sikítani tudnék tőle.

Tucat.

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs

Miss Sporty Matte to Last 24h Krémes Ajakrúzs
2022. április 11.

Alig vártam, hogy megírhassam a véleményemet.
Először is: a Vivid red nevű árnyalatot vettem meg, annyian áradoztak, mennyire szép.
Nem tudom, melyik univerzumban vivid az a red, amelyik egy eléggé bordós szín.
Talán akik eddig nude rúzsokat meg barnákat meg mittóménmilyen színűeket használtak, azoknak ez rettentően vividnek tűnik, nekem viszont, gyakorló vörös-rzsú-mániásnak, ez egy NEM VIVID red!

Ezen túlmenően viszont tetszik az állaga, ára baráti, szépen kenhető, a Lovely rettenetesen ragadós, ronda kopást produkáló, hasonló színű rúzsa mellett jó kis termék.

Egyedül az árnyalat elnevezés miatt voltam csalódott, mivel én az élénk és erőteljesen pigmentált vöröseket használom.
Nem vonok le pontot a "téves elnevezés" miatt, igazságtalannak érezném.
Jujj, bár a valóságban is olyan színe lenne, mint itt a képen...

Essence The Dip Szemhéjtus

Essence The Dip Szemhéjtus
2022. március 7.

Megvettem, mert csomagolásban hasonlított az általam régebben kedvelt Astor tusra.
Kár volt érte az 1.000.- Ft, mert nullát ér.

Vízálló? Francokat. Első dolga volt, hogy "gyönyörűen" elkenődjön.
Azért is kár, mert általában meg vagyok elégedve az Essence cuccokkal.

Rettentő nagy csalódás volt!!!

Update: Sajnos elfogyott a kedvencem és elfelejtettem, hogy egyszer már befürödtem ezzel, így megvettem. Pénzkidobás volt!