Best of Beauty 2019

vvv

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. január 8.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel

Maybelline Superstay Ink Crayon Tartós Ajakrúzs Hegyezővel
2019. május 18.

Update:

Nem tudom megmondani, hogy lehetséges, de időnként felkenve narancsos, amit szeretek.
A kialakítás nagyon is elősegíti a precíz felvitelt.
Kopni nem annyira szépen szokott, de más rúzsaim sem.. :DDD
Nem bántam meg, hogy megvettem.

Szeretem!

Kuponnal vettem meg, miután szerelem volt első látásra.
Csodás tejkaramell illata van, selymes az állaga, nem is szárít.
Cserébe gondolom nem lesz annyira tartós, de abban is biztos vagyok, hogy nem kopik annyira.

Ami nekem nagy csalódás volt, hogy a 40-es, azaz a laugh louder árnyalat van meg, ami a csomagolás alapján narancsosnak/korallosnak tűnt, viszont felkenve- legalább rajtam - egyáltalán nem az.

Ettől függetlenül szép. CSak épp nem ilyet akartam. Emiatt vonok le egy pontot

Balea Fruity Dreams Szárazsampon

Balea Fruity Dreams Szárazsampon
2019. április 22.

Először is azért vettem meg, mert megtetszett, hogy barack illatú...és valóban: nem a "szokásos" púderes, kicsit fullasztó illata van, mint a többi terméknek.

Miután befújtam vele a hajamat, még másnap is szuper "matt" volt, abszolút nem zsírosodott át.
Egyetlen hátránya, hogy harmadnap kicsit nehéz kifésülni.

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz

Essence You Better Work! Primer Sportoláshoz
2019. április 4.

Eddig az agyondicsért Artdeco szemhéjalapozót "használtam", ami abból állt, hogy kétszer kipróbáltam. Ugyanúgy kenődött a sminkem, mint előtte, ráadásul idegesítő volt, hogy egy kétszer használt, szinte "szűz" cucc a polcomon állt, de hiába.

Na de most, gondoltam beruházok erre a kis termékre és jelentem: odavagyok érte! Nagyon kevés kell belőle, és a nagyon extrém sportolás kivételével oltári, hogy mennyire a helyén marad. Mindezt mattító púder nélkül. Reggel felkenem, napközben néha ellenőrzöm, hogy még mindig tart-e, és igen: tart!!!!!!

Imádom!!!!!!