vzorka

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 19.
Bőrprobléma: -

bebe Soft Body Milk

bebe Soft Body Milk
2019. július 9.

Sokféle illatban van, a képen látható nekem a nagybetűs TESTÁPOLÓ ILLAT. A lányom szerint “anya illata” van. Nappalra felkenve parfüm sem kell mellé, olyan intenzív. Nem hagy ragacsos, vagy zsíros érzetet, nem is túl “vizes” állagú, de csodát sem csinál. Az én bőrömön reggelre már nyoma sincs az esti testápolózásnak.

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter

the Balm Mary-Lou Manizer Highlighter
2018. március 16.

Őszintén szólva amíg nem próbáltam, azt hittem, ez is egy túlreklámozott valami. DE NEM. Tényleg nagyon finomra őrölt, szinte krémesen terülő, csillámoktól mentes, tényleg csak fényt adó, nagyon visszafogottan is felvihető gyönyörűség. Kimondottan ajánlom azoknak, akik kezdők a highlighterezésben, vagy eddig tartottak tőle.

Trussardi My Name EDP

Trussardi My Name EDP
2018. március 16.

Imádom. Nem ismertem korábban, de amikor "púderes" illatok után kutattam a neten, ez a parfüm állandóan ott volt az ajánlásokban. Amikor megszagoltam, azonnal szerelem lett. Nekem olyan illata van, mint ovis koromban a "jó illatú anyukák"-nak. Egyébként van benne valami testápoló/tusfürdő feeling is. Rajtam nagyon bőrbesimuló, konkrétan nincs az a mennyiség, ami sok lenne rajtam.

1 KRÉM