wadeper

Regisztráció dátuma: 2015. május 21.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. május 21.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 3 vétel
Megnézem

Isehan Sunkiller Baby Milk SPF45

Isehan Sunkiller Baby Milk SPF45
2015. július 21.

Eléggé meglepődtem mikor megérkezett, milyen picike. Nagyon folyékony az állaga, és kicsit fehérre mázol, ha többet teszek belőle. Viszont nem irritálja sem a szememet, sem az arcomat. A férjemnek is ezt adtam arcra, mert a kémiai az ő szemét is csípte, először furcsán méregette a pici cuki rózsaszín dobozkát, ami eltűnt a nagy markában, de a következő alkalommal már automatikusan ezért nyúlt, szóval neki is bevállt :)

Isehan Sunkiller Super Lasing Base 50+

Isehan Sunkiller Super Lasing Base 50+
2015. július 21.

Nagyon szeretem benne, hogy egyáltalán nem az az érzésem reggel, hogy fényvédőt kenek magamra, nincs fényvédő "szaga", sem állaga. Inkább csak mint egy primer, mégis teljesen jól véd, biztonségban érezhetem magam a káros sugarak elől. Nagyon a színe nem látszik, mégis kicsit egységesíti, kisimítja az arcot.

Balea Men Power Effect Korpásodás Elleni Sampon

Balea Men Power Effect Korpásodás Elleni Sampon
2015. május 24.

A jó vélemények hatására vettem meg, a korpás érzékeny fejbőrümre kb 2 hónapja, viszont akkor vagy nem volt benne még az összetevőlistában a menthol vagy én nem vettem észre. Hajmosáskor rettenetesen fázott tőle emiatt a fejem a hidegebb napokon. Irritáciűt nem tapasztaltam, de nem használtam túl gyakran. Félretettem, nyáron a nagy melegben lehet megpróbálom újra.

1 MÁRKA