wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Zara Ebony Wood EDP

Zara Ebony Wood EDP
2020. július 27.

Gyönyörű illat, szerintem ez a legjobb a Jo Malone kollekcióból. Teljesen uniszex szerintem. Igazi luxus illat, a szó szoros értelmében: nekem a luxust, a jólétet jutattja eszembe. A H&M Santalum még hasonló kategória számomra, azért is teljesen odavagyok ugyanezen oknál fogva. Van párhuzam az SJP Stash-sel is, hiszen az is egy fás illat, viszont az nekem sajnos csalódás volt, azt hittem, ilyesmi lesz az is, de az nekem túl pasis és kevésbé 'parfümszerű'. De ahhoz majd külön véleményt tervezek írni, ahol bővebben kifejtem a benyomásaimat.

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP

Giorgio Armani In Love With You Freeze EDP
2020. július 26.

Mintám van belőle, azt próbálgattam párszor, de többször is meg kellett nézzem, hogy tuti biztos nem-e férfiparfüm véletlenül. Ugyanis nekem kifújáskor kimondottan férfitusfürdős hatású. Vagy ha kegyetlen akarok lenni, az egyik előző véleménnyel egyetértve 'óceános' wc illatosítóra hajaz számomra is, nem vicc... Egy idő után picivel lágyabb, nőiesebb lesz, de nem sokkal. Ez a maszkulin összhatás szerintem a sok citrusos jegy+pacsuli+vetiver kombónak köszönhető. Ennek ellenére nem mondanám különösebben frissítőnek azért, vannak erre a célra sokkal jobb parfümök, jellegében például az Acqua di Gioia hasonló, csak az sokkal jobban sikerült. Én ezt max strandra, vagy sportoláshoz/szabadtéri aktív programokhoz viselném, de teljes üveggel ingyen se kéne.

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2020. július 25.

Nagyon minőségi, különleges, egyedi illat. Bármikor, bárhova viselhető, elegáns, ugyanakkor nem túl komolykodó. Kiváló szignatúra illat lehet a 25+ korosztály számára. Az eleje kirobbanóan fűszeres és friss, majd megszelídül és beédesedik, a leszáradása simogatóan púderes, de mégsem veszíti el a karakterét. Intenzív, hosszan tartó. Ha jó áron látom, biztosan beszerzek majd egy üveggel.
Amikre emlékeztet: Hermes Eau de Merveilles, Miss Dior (2012-es verzió)