wallflower87

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

1900 pont

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre

Nuxe Huile Prodigieuse Bőrápoló Száraz-Olaj Arcra, Hajra és Testre
2021. június 9.

Nem mondanám rossz terméknek, de kicsit az a rongyrázós, parasztvakítós luxuscucc kategória, amit a barinőkkel bruncholás közben elő lehet villantani a kistáskából 1-2 gyors fújás erejéig, csak úgy mellékesen :D Az illatáról nekem eszembe nem jutna nagymamákra vagy szekrényekre asszociálni, mint amire itt annyian panaszkodnak, nekem kimondottan tetszik ez a meleg, mézes-virágos illatvilág. Az üvege is praktikus ezzel a fújkálós megoldással, így jobban lehet kontrollálni a mennyiséget és nem folyik szanaszét az olaj. Nekem a problémák ott kezdődnek, hogy multifunkciósként állítják be, pedig az arcbőrnek egészbiztos nem tesz jót semmiféle olyan termék, ami ennyire tele van nyomva illatanyaggal, mint ez..már elnézést de majdnem olyan erős az illata mint egy parfümnek, akkor ezt mégis hogy ajánlhatják minden bőrtípusra, beleértve az érzékeny bőrt ?! Ezen kívül hajra számomra teljes mértékben használhatatlan, itt csak ismételni tudom a véleményezők többségét - bármilyen kis mennyiségben kenek belőle a hajvégekre, nem szívódik be egyáltalán és csatakokban áll rajta az olaj, lehet menni újra hajat mosni, mert különben vállalhatatlanul zsíros hatást kelt. Láttam, páran írták hogy hajmosás előtt kell használni és úgy jól működik..hát nem tudom, lehetséges, viszont egy ilyen kategóriájú terméktől én elvárnám hogy száraz hajon is lehessen alkalmazni. Ezek miatt nekem marad a testápolási funckió: lábszárra, karra, striákra, nyakra tervezem elhasználgatni, ha bármi különösebb hatást észlelek hosszú távon, visszajövök majd beszámolni, addig marad a 3 csillag.

Isana Hajápoló Olaj

Isana Hajápoló Olaj
2021. május 30.

Pénzárcabarát kis termék, ami nem is rossz - isteni az illata, jó az állaga, nem mellesleg pedig 1 flakon még rendszeres használattal is meglepően sokáig kitart, mivel kevés is elég belőle és így nagyon lassan fogy. Azért nem kell tőle csodákat várni ezen az áron, hiszen nem egy professzionális, minőségi összetevőkből álló termékről van szó, de annak beválhat, aki alapból egészséges hajjal van megáldva és nem akar, vagy tud túl sokat költeni egy hajolaljra.

Bumble and Bumble Invisible Oil Fragrance

Bumble and Bumble Invisible Oil Fragrance
2021. május 30.

Kellemes, kókuszos, tipikus nyári, naptejes jellegű illata van, de nagyon gyenge és nem tartós, viszont amire én tervezem használni (bekuckózós otthoni ejtőzéshez/lefekvés előtt, tehát mikor nem lenne indokolt erősen illatozni, de mégis szeretnék magamon valami kis enyhe illatot), arra teljesen megfelel majd. 1 csillagot azért vonok le, mert teljes áron nem hinném hogy megérné, pláne hogy nem nagy kiszerelés és még az összetevői se túl extrák, viszont amennyiért én hozzájutottam itt KM-en, annyit megért, egynek jó lesz.