wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj

Labello Lip Gloss Ajakápoló Olaj
2022. június 15.

Hasonló a véleményem az előttem írókhoz, nagyon cuki kis termék de semmiben sem kiemelkedő a hatása, nem kell tőle sokat várni. Arra teljesen megfelel, ha vki gyorsan fel akar dobni vmi ajakkencét amihez tükör sem szükséges, viszont egy ajakápolónál azért kicsit több színhatást és fényt ad, ugyanakkor mégsem túl hivalkodó, kikent-kifent hatású - mondjuk suliban, munkahelyen, én is amolyan munkahelyi kenegetősnek fogtam be. Az állaga valahol a szájfény és ajakolaj között van félúton, illatával nekem nincs problémám, de tényleg kicsit gyerekes, olyan műmálnás-cukorkás, kislányoknak szánt szájkencéknek szokott ilyesmi lenni. Amúgy erre a célra is kiváló lehet (első sminktermék kislányoknak, tiniknek) :D

Chanel Rouge Allure Ink

Chanel Rouge Allure Ink
2022. május 9.

Itt KM-en sikerült lőnöm 2 árnyalatot: Créatif (pink) és Vivant (korallszín). Mindkettő csodás, vibráló, élénk árnyalat, hihetetlenül üde, friss hatást kelt az arcon egy rétegben is. Elég hozzá egy kis szempillaspirál, esetleg szemceruza és már indulhatunk is, nyáron hű társaim lesznek kimozdulós, iszogatós, fesztiválozós alkalmakkor. Szuper az állaga, könnyű eloszlatni, felkenéskor vizes állagú, majd leszáradva bársonyos hatást kelt az ajkakon, nem szárít, ráncosít túlzottan (persze azért ez nem egy hidratáló rúzs, akinek nagyon száraz, vagy barázdált a szája, kis ajakbalzsamot rákenve kiküszöbölheti ezt a problémát), nem ül bele a barázdákba, tartósan ott marad, ahova kentük. Nem az a rögtön full mattra száradó formula, ezért egy ideig minimálisan kenődhet/nyomot hagyhat, tehát érdemes lehet leitatni a felső réteget, hogy gyorsabban rákössön a szájra. Inkább azoknak ajánlott akik nem félnek az erős, már-már neonos színektől, ez esetben viszont felesleges közönséges hatástól tartani, hiszen az árnyalatok különlegessége, illetve a bársonyos állag miatt nagyon igényes, csajos és vidám megjelenést kölcsönöz. A csomagolás pedig a márkától elvárhatóan csodás, van súlya, elegás, letisztult, egy élmény kézbe venni is :)

L'angelica Bodza & Csillagánizs Hab & Tusfürdő

L'angelica Bodza & Csillagánizs Hab & Tusfürdő
2022. április 21.

Jó kis tusfürdő, kellemes, krémes az állaga, pont jó a sűrűsége, könnyen el lehet oszlatni a bőrön. Az illata visszafogott de elég egyedi, púderes-virágos, lehet benne érezni az ánizst is. Kicsit engem az Alien parfümre emlékeztet, szóval aki azt szereti, annak nagyon tudom ajánlani :) Emellett jól tisztít, nem szárítja a bőrt, kiadós mennyiséget kapunk, így ár-érték arányban szerintem megéri. Ja és a flakonja nagyon dekoratív, jól néz ki a fürdőszobában :)