wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

DermaGene Cavihome Kavitációs Zsírbontó Készülék

DermaGene Cavihome Kavitációs Zsírbontó Készülék
2023. augusztus 1.

Kicsit szkeptikusan vettem meg, igazság szerint már előre átverve éreztem magam, illetve naivnak, hogy egy ilyen 'csodakütyütől' bármi hatást várok, hiszen valljuk be, az ilyesféle otthoni 'mozgás nélküli fogyasztó' dolgok nem nagyon szoktak működni és rengetegen le is szólják őket, mondván, a diétán és a mozgáson kívül semmi más nem működik. Nekem a csípőm az a terület, amivel már nagyon régóta nem vagyok kibékülve - eleve elég széles a csípőcsontom, de még vastag úszógumim is volt ott, ami baromi előnytelenül kidudorodott és belerondított a sziluettembe. Persze fogyással csökkent ez a zsírréteg, de lefaragni sehogy sem tudtam olyan mértékben, amivel elégedett lettem volna. Igazából ezért gondoltam végső kétségbeesésemben, hogy nem érdekel, akkor is kipróbálom ezt a gépet, lesz, ami lesz :D. Nos, rendszeres 5-6 alkalmas használat után kijelenthetem, hogy valóban használ! Nem azt mondom, hogy bárki ettől fog lefogyni sok kilót, de ha problémás területekről nem nagyon tudja valaki leimádkozni magáról a makacs zsírlerakódást, szerintem arra zseniálisan hatékony! Sajnos nem mértem le magam az elején, de látom, érzem, hogy több centi lement a kritikus területről és sokkal jobb lett az összkép, annyira örülök neki, hogy szavak nincsenek, olyan régóta el voltam keseredve emiatt. Ez nekem azért hatalmas dolog, mert úgy tűnik, ettől a kezeléstől most megkaphatom az esélyt, hogy végre ne szégyelljem az alakom és fel tudjak venni olyan ruhákat, amik eddig soha életemben nem jöhettek szóba..
Használatát túl hosszú lenne itt leírni de a gyakorlatban nagyon egyszerű, egyedül az kényelmetlen kicsit, hogy a kábele kissé rövid és kezelés közben útban van olykor, illetve még az, hogy könnyen ki lehet kapcsolni a gépet használat közben véletlenül. A kezelés nem fájdalmas alapvetően, viszont azt hozzá kell tennem, hogy én a legmagasabb fokozaton szoktam használni és néha tud csipkedő érzést, plusz bőrpírt okozni, bár ez utóbbi hamar elmúlik. Persze ha valakinek ez nagyon zavaró, lejjebb lehet venni az erősséget.
Amit még fontos betartani, az a használatot követő 24 órán belül a szénhidrát elhagyása/minimalizálása, rengeteg víz ivása (2-3 liter), illetve használat után közvetlenül egy kis testmozgást végezni, hogy beinduljanak a zsír lebomlásához szükséges folyamatok. Továbbra is folytatom a használatát, majd jövök vissza a fejleményekkel :)

Vízangyal Hydro Fresh Hidratáló Tusfürdő

Vízangyal Hydro Fresh Hidratáló Tusfürdő
2023. július 30.

Én is akciósan vettem - bár így sem tartozik a legjobb ár-érték arányú termékek közé, teljes áron nem hiszem, hogy megvenném. A csomagolása lehetne kicsit extrább, ez így elég fapados szerintem az árához képest. A beltartalom szintén semmi extra: átlátszó, az átlagnál sokkal folyósabb, szinte víz állagú folyadék. Bár szerencsére az adagoló nyílása nem túl nagy, így sem egyszerű szabályozni a mennyiséget, óvatosan kell önteni belőle, hogy ne jöjjön ki túl sok. Habzása visszafogott, de nekem teljesen megfelel, számomra ez nem is igazán szempont, ha tisztának érzem magam utána, ez pedig teszi a dolgát, jól felfrissít. Engem se nem hidratál, se nem szárít túlzottan - emiatt inkább nyárra való, illetve olyanoknak, akiknek nem túl problémás a bőrük. Illata számomra isteni, friss, visszafogott, természetközeli tisztaságillat. Teljesen uniszexnek mondanám, olyan termék, amit mindenki szívesen használhat nemtől, kortól függetlenül. Az illata húzza fel az értékelést 4 csillagra, igazából nem bántam meg, hogy megvettem, szeretem használni a nyári melegekben.

Estée Lauder Pleasures Intense EDP

Estée Lauder Pleasures Intense EDP
2023. május 27.

Nagyon egyedi és karakteres, klasszikusan nőies stílusú parfüm. Az ennyire virágos illatok olykor kissé idejétmúlt hatást kelthetnek, szerintem nem is túlzottan passzolnak a stílusomhoz, de ez valami isteni! Leginkább ahhoz tudnám hasonlítani az illatát, mint mikor belépsz egy virágboltba és megcsap a tömény, buja virágillat, ami kerveredik a párás levegő és zöld szárak-levelek aromájával. Tavaszra ajánlott, nőiesebb stílushoz passzol leginkább: libbenő, hamvas hajtincsek, pink ajkak-körmök, lenge ruhák, szoknyák, selyemblúzok, pasztell, virágminta, magassarkúval. Napközben, munkahelyre, csajos programhoz, de akár randira is kiváló választás.