wallflower87

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 12.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Giorgio Armani Si Passione Red Maestro EDP

Giorgio Armani Si Passione Red Maestro EDP
2019. november 12.

Engem ez az illat elbűvölt az első találkozástól kezdve! Az alap Si Passione először tetszett, de hosszú távon nem tudnám viselni..mikor ismerkedtem vele, valahogy egy idő után elkezdett idegesíteni, talán mert kicsit egysíkú volt és valami hiányzott belőle (na most ez teljesen úgy hangzik, mintha nem is parfümről beszélnék :P)
A előző gondolatmenetet folytatva, ebben a Red Maestro verzióban viszont már érzem a pluszt :) Olyan, mintha kijavították volna a hibákat, hozzáraktak egy zamatos, gyümölcsös jegyet, lepuhították az éles, kiabálós akkordokat és a tartóssága is sokkal jobb lett.
Nem kell belőle sok, intenzív, de nem émelyítő, nagyon nőies, de nem csak alkalmi parfüm, szerintem bárhova lehet hasznáni, akár munkahelyre is, csak a mennyiséggel kell vigyázni. Ritkán fordul elő, hogy egy parfüm ennyire tetsszen a fejjegyektől a leszáradásig, ezt még kiemelkedő tartóssággal párosítva-számomra ez a csillagos ötös kategória. Bravo, Maestro!

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs

Rimmel The Only One Matt Ajakrúzs
2019. november 12.

Nagyon szuper kis rúzs, véleményem szerint drogériás viszonylatban kiemelkedő a hagyományos kiszerelésű matt rúzsok között. Teljesen matt, nyomot csak minimálisan hagy, nem kenődik mindenfele. A matt finish ellenére nem szárítja ki az ajkakat és nem ül bele az ajkak ráncaiba.
3-4 órát simán túlél akár kávézással/dohányzással is, egyenletesen kopik és nem mellesleg gyönyörű árnyalatokban kapható. Nekem a High Flyer van meg, ami egy csodálatos piszkos rózsás nude, nagyon trendi szín, amit bárhova fel lehet tenni bármilyen sminkhez, nem tudom elképzelni, hogy rosszul álljon valakinek. Ilyen típusú finish-t és színeket jellemzően csak drágább árkategóriában találni, ezért melegen ajánlom mindenkinek, hogy nézze meg a választékot, mert tényleg nagyon szuper kis rúzsok. Az egyedüli dolog, ami nem jön be, hogy nagyon vegyszeres, hipóra emlékeztető szaga van, de szerencsére ezt csak felkenéskor lehet érezni, szóval ez nem von le az értékéből számomra.

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Scented Shimmering Body Lotion

Essence Adventure Awaits Get Sunkissed Scented Shimmering Body Lotion
2019. november 6.

Még tavaly vettem de csak most fogtam be irodai kézkrémnek. Bár elvileg nem kézkrém, nagyon könnyű, szilikonos állaga van, ami megfelelően táplál, ugyanakkor könnyen beszívódik, nem hagy maga után zsíros réteget.
Nekem nagyon tetszik az enyhe púderes-virágos illata, nem zavaró, de azért érezhető. Ami pluszpont, hogy nagyon apró aranycsillámok vannak benne, gyönyörű ragyogást adnak a bőrnek, de csak enyhén, egyáltalán nincs olcsó hatása. Lebarnult bőrön, dekoltázson, karon, lábszáron csodás lehet. Ha látjátok még valahol, érdemes beszerezni!
upd: kis idő után mintha megváltozott volna az állaga, nagyon elkezdett kukacosodni miután felkentem, így számomra használhatatlan lett..a kukában végezte :((