Wandaaa

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2012. október 26.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Uriage Termálvíz Spray

Uriage Termálvíz Spray
2020. augusztus 3.

Használom egy ideje, de semmi különleges hatást nem tapasztalok általa. Így nyáron jól esik befújni néha az arcom, de semmi extra.

MAC Face and Body Foundation

MAC Face and Body Foundation
2019. augusztus 8.

Update: Nem adtam fel és többszöri próbálkozás után kitapasztaltam, hogy lehet szép bőrképet készíteni vele. Nyaraláson illetve rohangálós napokon szinte már mindig hozzá nyúlok. Nálam az a titka hogy az arcomon több helyen kis pöttyöket viszek fel amit a kezemmel dolgozok el nagyon gyorsan, mert azt vettem észre hogy nagyon hamar megköt a bőrön. Ezután csak egy kis korrektort rakok a szemem alá és gyönyörű szép üde lesz az arcom, mintha nem is alapoztam volna de mégis egységes. Tehát sokkal szebb a hatás ezzel az alapozóval mint mondjuk a Bourjois CC krémemmel, pedig azt is imádom, de ezzel valahogy mégis természetesebb hatás tudok elérni.

Mindent összevetve szerintem kitapasztalva a használatát, nagyon szép természetes alapot tud nyújtani. Viszont én inkább csak a szárazabb bőrre javasolnám mivel, gyorsan kifényesedik.

Vékony és nem matt fedésű alapozó keresésében vagyok, mert alapvetően szép a bőröm, nem nagyon van bőr hibám csak nagyon száraz, illetve van egy két pirosabb folt a homlokomon amire azért jó lenne az egységesítés. A vélemények alapján úgy voltam ez lesz az én alapozóm, de nagyot csalódtam. Egyszerűen semmi fedése, konkrétan csak színt adott az arcomnak, de ennél szerintem egy BB krémnek is több a fedése. Arról nem beszélve, hogy csúnyán kopott is pár óra használat után, tehát tartósnak se mondanám (sima porpúderrel, fixálóval kicsit jobb volt a helyzet egy kicsivel). Nagyon akartam szeretni ezt az alapozót, de a drogériás alapozóim sokkal szebb képet adnak az arcomnak és tartósabbak is.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2019. február 17.

Ez a krém valami csoda, tinikorom óta küzdök gyulladt pattanásokkal, aztán az utóbbi években rákellett jönöm, hogy valószínűleg a drogériás krémeket nem bírom. Így utolsó lehetőségként választottam ezt körübelül féléve. Olyan gyönyörűen letisztította az arcom, hogy az valami csoda, pattanásom szinte már egyáltalán nincs, maximum néha egykét mitesszer. Legjobb krém amit eddig próbáltam + -ban Bioderma Sensibio miccelás lemosóval használom párba. Viszont kell időt adni neki, nekem körübelül 2 hónap után kezdett látszani a hatása és lett szebb börképem.
Annyit hozzá kell tennem, hogy száraz bőröm miatt, hidratálónak csak nappalra használom, éjszakára pedig egy gazdagabb biokrémet használok, így tökéletes állapotban van a bőröm.