wardeclaredonimperfections

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 20.
Bőrtípus: Zsíros

Megnézem

Skinoren Krém

Skinoren Krém
2021. október 24.

Nagyon szeretem , izotretinoin(medinac,roaccutane,sotret stb) kezelés alatt vetem be néha,heti 1-2-3x éjszakára , hogy az így is előjövő pattanások egy kicsit haramabb múljanak el , illetve azon célból , hogy az általános pirosságot , gyulladás utáni hiperpigmentációt egy kicsit szépítse és ezeket bőven teszi. Maga a krém könnyen kenhető , szépen terül és csak nagyon kevés kell belőle. Erősen szárít és néha csíp , mindenképpen érdemes alá- és / vagy föléhidratálni. Nagy plusz,hogy az azelainsav szinte bármilyen hatóanyaggal kompatibilisen kombinálható , maximum irritáció jelentkezik , mint probléma. A szárítás és csípés okán 4 csillag.

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)

Uriage Bariéderm Cica-Lips Protecting Balm (Cica-Ajakápoló Balzsam)
2021. szeptember 18.

Végre egy ajakapolo , amely az isotretinoin által teljesen szetszaritott számat rendbe tudja hozni . Nem túl drága és sokáig elég , nem zsíros érzetu , nincs illata , csak ajánlani tudom . A hatása viszonylag tartós , nem kell állandóan kenni újra .

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2021. szeptember 13.

Nem volt rossz, de nem volt game changer sem, viszonylag sokat és gyakran kell használni ,hogy érjen valamit.