Best of Beauty 2019

wasp

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Helia-D Bőrfeszesítő Testápoló

Helia-D Bőrfeszesítő Testápoló
2019. május 24.

Nagyon szeretem, könnyen beszívódik, kellemes az illata, nem ragad, nem tapad, nem túl zsíros. Én a felsőtestemen használom, mivel a lábamra és a csípőmre annyira bejött a vadgesztenyés lábkrém és a márka cellulitisz elleni zseléje, hogy feleslegesnek érzem. Én megadom az öt csillagot, mert egyébként nem nagyon bírom magamon elviselni a testápolókat, mert mindig az a benyomásom, hogy nem szívódnak be rendesen, alájuk izzadok, szóval számomra diszkomfortérzet van a pihe-puha bőr helyett, és az is mindegy volt ebből a szempontból eddig, hogy drogériás vagy valami méregdrága biotermék. Szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb, amit valaha használtam, bár tény, hogy nem volt sokféle testápolóm a fent részletezett okok miatt. :)

New Cap Sampon Hajhullásra

New Cap Sampon Hajhullásra
2019. május 9.

Ma vettem át és egyből szaladtam is hajat mosni, mert már amúgy is nagyon rám fért. Eléggé jön a flakonból az anyag, de kell is belőle a mennyiség, mert kissé nehezen habzik. Aki kétszer szokott samponozni (én általában nem, most kivételt tettem), annak a habzással nem lesz gondja. Valószínűleg még úgy is gazdaságosabb, ha kétszer kis mennyiséget használ az ember. Mikor kifolyattam a kezembe a sampont és beleszagoltam, nem találtam kifejezetten kellemesnek az illatát, miután viszont felvittem a hajamra, nagyon finom és visszafogott, édeskés mezőillatot éreztem. Az első és nagyon fontos pozitívum, hogy nem-viszkettem-tőle. Én szinte minden sampontól kivétel nélkül viszketek, most viszont inkább hűsítő érzést tapasztaltam. Nagyon könnyű volt kimosni, nem állt tőle össze a hajam egy csomóba, ahogy szokott. Volt rendesen haj a szűrőben, de nyilván az első használat után még nem várok csodát. Elsőre tehát nagyon kellemes benyomásom van, elhasználom és jövök frissíteni.

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk

Helia-D Regenero Expressz Tápláló Hajmaszk
2019. május 7.

Festett szőke hajra használom hetente egyszer, mert általában nincs türelmem kivárni a hatóidőt. Szépen, de nyilván időszakosan hidratál, a Lush R&B hajápolójával együtt viszont tökéletes! Ezer éve megvan, nagyon gazdaságos termék.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ