wasp

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Belico Intensive Care V Zsírhiányos, Érzékeny Bőrre

Belico Intensive Care V Zsírhiányos, Érzékeny Bőrre
2021. április 21.

Kb. egy hónapja brutális kontaktekcémát okozott a szemem és a szám körül egy (amúgy natúr, vegyszermentes, kézzel készített) krém, azt hittem lekaparom a falat úgy fájt és viszketett. Rengeteg (kifejezetten ekcémára ajánlott) készítménnyel próbálkoztam, mindhiába. Már azt vizionáltam konkrétan, hogy örökre így maradok. :D
Mintát kaptam ebből a krémből egy kozmetikustól és ugyan ki kellett várni a hatóidejét, de minden mással ellentétben (egyedül szteroidos krémet nem próbáltam és nem is vagyok hajlandó) ez használt! Azt hittem már tényleg, hogy sosem fog elmúlni, ám ez a krém lassan de biztosan rendbehozta a bőröm. Négy csillagot egyedül az ára miatt adok, mert meglehetősen húzós, legalábbis nekem.

Cocoon Manufaktúra Deokrém

Cocoon Manufaktúra Deokrém
2021. április 8.

Tökéletesen bevált, felváltva használom a Malus dezodorral. Ez könnyebben kenhető és az illata is jobb, a hatásuk viszont ugyanolyan jó.

Napvirág Hársfavirág Bio Aromavíz, Hajpermet

Napvirág Hársfavirág Bio Aromavíz, Hajpermet
2021. április 8.

Nem zsírosít, nem nehezít, nem irritál, pedig mosás után, már száraz hajtőre fújtam. Festettszőke, vékonyszálú hajam van, ami borzalmasan gubancolódik és olyan sprőd, mint egy cipőtisztító kefe, néhány fújással ezért a hajvégeken is megpróbálkoztam, és meglepően puha lett tőle!

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ