wasp

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2014. december 6.
Bőrprobléma: Túlérzékenység
Korcsoport: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Malus Alumíniummentes Krémdezodor

Malus Alumíniummentes Krémdezodor
2020. február 16.

Vannak azok a fajta pólók, amik mintha saját maguk is izzadnának vagy legalábbis nagyon gyorsan bebüdösödnek, pedig még el se indultál otthonról. Rengeteg dezodornak megadtam a lehetőséget már életemben, ez az első, ami átment a "ruhapróbán". Engem nem zavar az izzadás, mert az egy tök természetes dolog, főleg nyáron, a szag viszont nagyon, és én küzdöttem is ellene naponta többszöri mosakodással, a legkülönbözőbb, újabb és újabb termékek kipróbálásával, nem beszélve arról, hogy minden dezodor szétmarta, kicsípte a bőröm, ami nemcsak fájdalmas volt, hanem kifejezetten ronda látvány is. Most úgy érzem, végre megleltem az igazit! Rendkívül szkeptikus vagyok lassan szinte mindennel, itt viszont most bizonyíték van, nem ígéret. xd

PomPom Banános Testápoló Habkrém

PomPom Banános Testápoló Habkrém
2020. január 31.

Nagyon szeretem! Éjszakára használom, a szétrepedezett, sebes kezemet reggelre szépen leápolja, nem mondom, hogy a hatása egész nap tart, de a többi, kifejezetten igénybe vett, száraz bőrre való csodamindenek egyszerűen nem szívódnak be, ez pedig igen, ráadásul hamar. Az illata kellemes, nem tolakodó, nincs műanyag benyomása az embernek. Biztos, hogy még a meleg előtt feltankolok belőle, hogy mindig legyen itthon. Ha a szám körül nagyon kiszárad az arcbőröm, néha ezzel segítek rá az arckrémemre is, bevált!

PomPom Gyengéd Törődés Baba Masszázsolaj

PomPom Gyengéd Törődés Baba Masszázsolaj
2019. november 26.

Éjszakára szoktam a hidratáló alá felvinni egy kis mennyiséget az arcomra, illetve a nyakamra és a dekoltázsomra. A maradékot belemasszírozom a kezembe és néha a hajvégekbe is. A kókuszolaj alapú cuccok nekem sem váltak be sosem, ez viszont nagyon klassz. Szépen hidratálja a bőröm, nem irritál, télen valóságos csodaszer ez nekem.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ