Wattsy

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. április 14.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder

The Ordinary 100% L-Ascorbic Acid Powder
2019. november 23.

Első komolyabb c vitaminos kencém és hozza, amit várok tőle. Jól belekeverhető szérumokba, üdébb lesz tőle a bőröm, ami ősszel-télen hajlamos elszürkésedni kicsit. Ár-érték arányban szerintem nagyon korrekt. Ha elhasználtam (ami a kapott mennyiséget elnézve nem most lesz) lehet, hogy váltok egy szérumra, de egyelőre ez nagyon jól működik.

Lush Dirty Parfüm

Lush Dirty Parfüm
2019. november 23.

Régóta szagolgattam és végre be is szereztem. Mesés illat, ha kicsit leizzadok, akkor mélyebb, édesebb lesz. A napom egyik csúcspontja reggelente magamra fújni, egyszerűen úgy érzem, hogy ez én vagyok egy üvegbe zárva. Azt mondjuk hozzátenném segítségképp azok kedvéért, akik gondolkoznak a megvételén, hogy azért ez egy elég megosztó illat, nem egy tucatspriccelős; vannak barátaim, akiknek annyira nem jön be. Akik viszont szeretik a friss de mégis karakteres, koszos metrón körbeölelős illatokat, azok imádni fogják :)

Biobaza Sun Önbarnító Lotion

Biobaza Sun Önbarnító Lotion
2019. augusztus 15.

Már jó ideje ki akartam próbálni, mert szeretem a márkát, de nem igazán tudom hogy véleményezzem. Az összetevők gyönyörűek, a szaga engem egyáltalán nem zavar, a pumpa kiszerelés jó ötlet de... egyrészt baromi nehéz lenyomni a pumpát, másrészt csöpög és nem azért vettem meg ezt az önbarnítót, hogy a fürdőszobapadlóm legyen mesés, nyári barna színű. Elég gyorsan feladtam az adott végtagra fújkálást, helyette a kezemve fújok többször és úgy kenem szét, ezzel kicsit jobban tudom kontrollálni, hogy hova mennyi jut.
A felsőtestemen egyébként szép, barna színt csinált, de a lábaimat nem igazán fogta be, amit nem igazán értek és igenis, hajlamos foltosodni ha olyan kedve van.
Még majd próbálgatom, mert szeretném szeretni, de egyelőre csalódás.