wayerwanda

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. április 5.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 5 vétel
Megnézem

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
2020. június 13.

Kb 2 éve van már meg a Deep Brown árnyalat (ami tökéletes nekem!) és még mindig kb a felénél tartok... Ezerpárszáz forint volt és nagyon megérte! Rohadt sokáig elég, nem is értem. És nekem ennyi idő után is teljesen jó, nem száradt be vagy hasonló. Nagyon szépen meg tudom vele csinálni a szemoldokomet, nem kell millió évig építgetni, hogy szép színe legyen. De ha halvanyavban kell felvinni (a szemoldokom orrom felőli részénél szoktam), úgy is teljesen jól működik!

Szerencsesnek érzem magam, mert nekem tökéletes a sötétbarna árnyalat, viszont azon kívül csak szőke van, csinálhatnanak belőle valami kozepbarnat..

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta

RdeL Young XXL Bronze Szemhéjfesték Paletta
2016. augusztus 29.

Jol pigmentalt, gyönyörű szinek, es olcso ☺ en nagyon szeretem 😍

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs

Rimmel Lasting Finish Ajakrúzs
2016. június 1.

nekem a (képen látható) 070-es Airy Fairy árnyalat van meg, mivel vmi nude rúzt kerestem (1. nude rúzsként) és erre esett a választásom még a Glamour-napokon (így féláron vettem meg 700-ért, nagyon megérte ^^) és egyáltalán nm bántam meg. Sőőőt, egyszerűen imádoooom *-* pont kellően krémes, de nm annyira, h csúszkáljon az ajkakon, as színe vmi csodálatos, az illata is fantasztikus, és tartósságilag is megéri a helyét. J és ráadásul nm is szárít. Az előbb említett 070-es árnyalat kicsit rózsaszínes, de tökkkéletesen megálja a helyét a hétköznapokon. :)