wd1102

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Frosch Zero% Sensitive Folyékony Szappan

Frosch Zero% Sensitive Folyékony Szappan
2024. január 23.

Évekig küzdöttem a kezemen az ujjaimon megjelenő, borzasztóan viszkető hólyagocskákkal, amiket általában éjjelente jól szétvakartam, utána meg száraz, repedezett és megvastagodott a bőr azon a területen. Gyerekkorom óta ekcémás vagyok, sosem találták a kiváltó okot, és már én is nagyjából feladtam, amikor se a gyógyszertári méregdrága márkák, se a natúr kozmetikumok nem oldották meg a problémát. Már jó ideje Dove szappant használok kézmosáshoz, mert az legalább tényleg nem szárít (a hólyagos viszketést meg másnak tudtam be), de most kipróbáltam ezt a hipoallergén szappant, és 24 óra elteltével mintha lecserélték volna a kezemen a bőrt, el sem hiszem, ha nem én tapasztalom. Nem viszket, nincsenek hólyagok, és a felkeményedett részek is eltűntek, csak mert 1 napja ezzel mosok kezet. Úgyhogy el is indulok ezen a vonalon, és a tusfürdőtől kezdve mindent lecserélek hipoallergénre, hátha ez lesz a megoldás a kontaktallergiámra...

Neogranormon Baby Babapopsi Védőkrém Cink-Oxiddal

Neogranormon Baby Babapopsi Védőkrém Cink-Oxiddal
2023. augusztus 3.

A lapos tégely miatt vettem meg, előtte Sudocremet használtunk, csak abból borzasztó volt kinyerni az alsó harmadot... Meglepődtem a könnyű állagán, aggódtam is az elején, hogy ez kevés lesz, és majd minden pelenkázásnál kenni kell, de nem volt gond, nagyon megszerettem. Most akartam újravenni, de nem volt a Rossmannban.

Yves Rocher Extraordinary Shea Krémtusfürdő

Yves Rocher Extraordinary Shea Krémtusfürdő
2022. december 22.

Első néhány használat nagyon pozitív volt, csodás illat, puha bőr. Majd nagyjából egy hét után feltűnt, hogy reggelente iszonyú büdös a hónaljam. Nem értettem, de kipróbáltam újra a szappanos tusolást, és akkor nem is lettem büdös reggelre. Emellett nekem kihozta az ekcémámat, elég durván, amit az összetevők alapján egyáltalán nem értek, de valamire biztos érzékeny vagyok. Talán a szag is ezért van... Sajnálom lehúzni, mert másnak lehet, hogy szuper, csak az én bőröm ilyen problémás.