wd1102

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel

Apivita Színezett Ajakápoló Stift Feketeribizlivel
2020. július 7.

Kifejezetten büdös, nem bírom elviselni magamon, főleg evésnél-ivásnál roppant zavaró. Emellett szárít, és még a kialakítása sem jó, használat közben hozzáér az oldalához, amit így folyamatosan karistol. Mindezt 2000 forintért. Soha többet.

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna

Khadi Növényi Hajfesték - Világosbarna
2020. július 5.

A sötétbarna hajamra a Khadi mogyoróbarna árnyalatát használom évek óta, elsősorban a meglévő ősz hajszálak miatt. Most kipróbáltam ezt a világosbarna árnyalatot is, szerettem volna, ha kicsit világosabb lesz a hajam. Nos, meglepődve tapasztaltam, hogy tényleg világosabb 1-2 árnyalattal, azonban kapott egy sárgás fényt tőle a hajam, ami főleg lámpafénynél látható. Ez nem igazán tetszik, mert természetellenes a hatás. Maga a termék szuper egyébként, az ősz szálakat is gyönyörűen befedte vörösesre, viszont a saját tapasztalatom alapján sötétbarna hajra nem javasolnám, mert nem szép az eredmény. Ettől függetlenül *****
Képek
Napfényben így fest a friss világosbarna festés: http://kepkezelo.com/images/8srnouf2sbnbhdckignn.jpg
Viszonyításképp a mogyoróbarna (kb. 4 hónapos festéssel): http://kepkezelo.com/images/1fqh3o3essuv8a1r42mi.jpg

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2020. július 5.

Frissítés: Kipróbáltam a világosbarna árnyalatot is. 1-2 árnyalattal valóban világosabb lett, viszont kapott egy fura, sárgás fényt tőle a hajam, ami főleg lámpafénynél látszik. Napfényben így fest: http://kepkezelo.com/images/8srnouf2sbnbhdckignn.jpg

---

A már fellelhető ősz hajszálaim miatt választottam ezt az árnyalatot, hogy ne kelljen 2 lépcsős festés. Nem bántam meg, az eredeti, nagyon sötét barna hajamat meleg árnyalatúvá tette, az ősz szálakat pedig rézvörösre színezi. Egyszeri festéssel tehát nem lesz homogén, de akit ez zavar, az 1-2 napon belül fesse be újra, és akkor szép barna lesz az ősz-vörös is (bár a kétlépcsős festéshez érdemes első körben vöröset választani, és csak másodiknak ezt a színt, az egyenletesebb végeredmény érdekében).

Az alkalmazása szerintem nem bonyolult, 50°C-os vízben keverem, ecsettel felviszem. Hátul kicsit bénázok kistükörrel, vagy ha férjem kéznél van, őt kérem meg. Legutóbb kicsit hígra sikerült, folyt is rendesen 10 perc után, de én már rég beáldoztam a festésre egy törcsit, úgyhogy ez nem igazán okoz poblémát. De persze jobb kicsit sűrűbbre hagyni, tejföl jellegűre, mert 1 óra elteltével már az is folyni szokott (én általában 2 órát hagyom fent az ősz szálak miatt). A szaga, mint a sóskának, az első hajmosásig a hajam is árasztja, valamint 3-4 hajmosásig engedi a színét, de ennyi kellemetlenséget részemről bőven megér az, hogy nem használok kemikáliát.