wd1102

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna

Khadi Növényi Hajfesték Por - Mogyoróbarna
2019. november 7.

A már fellelhető ősz hajszálaim miatt választottam ezt az árnyalatot, hogy ne kelljen 2 lépcsős festés. Nembántam meg, az eredeti, nagyon sötét barna hajamat meleg árnyalatúvá tette, az ősz szálakat pedig rézvörösre színezi. Szóval nem lesz homogén, de nekem tetszik, egyébként is szeretem a vörös hajat, de nekem még sosem volt, mert nem akartam leszívatni (és ezzel tönkretenni). Így viszont ahogy őszülök, úgy leszek szépen lassan vörös :)

Az alkalmazása szerintem nem bonyolult, 50°C-os vízben keverem, ecsettel felviszem. Hátul kicsit bénázok kistükörrel, vagy ha férjem kéznél van, őt kérem meg. Legutóbb kicsit hígra sikerült, folyt is rendesen 10 perc után, de én már rég beáldoztam a festésre egy törcsit, úgyhogy ez nem igazán okoz poblémát. De persze jobb kicsit sűrűbbre hagyni, mert 1 óra elteltével már az is folyni szokott (én általában 2 órát hagyom fent az ősz szálak miatt).

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum

Long Lashes Forever Szempilla Növesztő Szérum
2019. október 31.

Februárban műszempillát tetettem fel, leginkább a festék elhagyása érdekében. Eleve dús, viszont nem túl hosszú pilláim vannak. Sajnos a műszempillától (vagyis a ragasztótól) begyulladt mindkét szemem. A szemészeten elláttak gyógyszerrel, de az erős irritáció miatt nem javasolták, hogy vegyszerrel leszedessem a műpillákat. Emiatt én estem neki otthon, próbáltam olajjal leoldani, nem sok sikerrel. Ennek eredményeképpen a pilláim 3/4-ét elvesztettem, mert kitépődtek. Persze inkább ez, mint a tovább tartó irritáció, de azért eléggé elkeseredtem. Akkor olvasgattam, milyen növesztők vannak. Erre esett a választásom. Lassan 2 hónapja használom, és nagyon látványos a hatása. Hihetetlenül megnőttek, valamelyest dúsultak is a szempilláim. Elég drága, de nekem még mindig kitart az első, ami azért elég jó. Abszolút újravevős. Kár, hogy képet nem lehet csatolni, mert szívesen megmutatnám az eredményt.

Frissítés: Igaz, már csak hetente 1-szer 2-szer használom, mert úgy érzem, a fenntartáshoz ennyi is elég, így viszont még mindig az első tubust nyúzom. Ennek tekintetében egyáltalán nem sok a 10 ezer forint. Amikor megvettem, azt hittem, 1-2 hónapig lesz csak elég, de lassan 10 hónapja kitart.

Logona Hajformázó Spray Bambusszal

Logona Hajformázó Spray Bambusszal
2019. október 31.

Örültem, mert natúr termék, de amellett, hogy a vékony szálú hajammal semmit sem kezdett, még viszkettem is tőle. :( Csalódott vagyok, főleg az ára miatt.