wd1102

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2014. július 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Megnézem

Napvirág Krémdezodor

Napvirág Krémdezodor
2021. július 8.

Én a levendulásat használtam, ezt a teafásat a férjemnek vettem. Az egyik utazásunkkor véletlenül csak az övét csomagoltam el, így én is ezt használtam. A markáns illat felkenve már nem olyan erős, így egyáltalán nem zavaró, abszolút használható hölgyeknek is. Ez a verzió sem irritál, és ami a legjobb, hogy nem büdösödök vele, ellentétben sok más mentes deóval. Az állaga kicsit lehetne krémesebb a könnyebb kenhetőség érdekében, de most a 40 fokokban pont jó. :) Összességében tehát minden illatban kitűnő ez a termék, csak ajánlani tudom (legutóbbi karácsonyra mindenkinek vettem is belőle a családban).

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2021. június 18.

Eddig azért nem vettem Himalaya fogkrémet, mert fluoridmentesek. Úgyhogy megörültem ennek a verziónak, amikor megláttam. Szerettem használni, kellemes az íze, és nagyon jól habzik, azonban a szám szélén kétoldalt, ahol a hab képződik, piros és foltokban hámló lett a bőröm. Visszatértem a régi fogrémemhez, és elmúlt ez a jelenség, úgyhogy valószínűsítem, hogy ez okozta a problémát. Persze nekem extrém érzékeny a bőröm, ráadásul most látom, hogy formaldehidet kibocsátó cucc is van benne, arra pedig bizonyítottan allergiás vagyok.

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal

Dove Cream Oil Krémszappan Marokkói Argánolajjal
2021. június 18.

Félve kezdtem el használni az erős illata miatt, mert bár nekem tetszik, a hagyományos "natúr" Dove szappan sajnos irritálja az ekcémára hajlamos bőrömet. Elhasználva egy teljes szappant viszont úgy tűnik, alaptalan volt a félelmem, mert nem viszketek tőle, ellenben nagyon kellemes vele a kézmosás és a zuhanyzás is!