Wee

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2017. január 2.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon

Balea Vanilla Sky Szilárd Sampon
2020. február 18.

Kettőt vettem Németországban még Február elején. 2.95euróért remek áron van.
Ezelőtt a Lush szilárd samponjait használtam.
Ugyan ez a hajmosást nem tolja ki jobban, mint a Lush samponjai.
Viszont ez ár érték arányban verhetetlen. (zsírosodó, nagyon hosszú, vastagabb szálú hajra). Azzal egyetértek, hogy szárít és hajkondícionáló az nem árt utána. Én anélkül használom minden 3. alkalom utána szoktam feltenni egy kis balzsamot és így is nagyon szuper kis sampon.
Maximálisan újravevős.

Balea Őszibarack és Fehér Virág Tusfürdő

Balea Őszibarack és Fehér Virág Tusfürdő
2020. január 24.

Már lassan 2 héte használom, az illata a polcról levéve kicsit édesebb volt mint bőrön.
Valóban nagyon barackos.

Viszont nekem bármelyik másik baleas tusihoz képest iszonyatosan szárítja a börömet.
Nagyon száraz bőrre nem vált be, hiába 'Creme' és nem csak 'Gel'.
Annyira szárít, hogy fehéres lesz tőle a lábszáram, és a testvaj is megkűzd vele másnapra.

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2019. december 15.

Nem nagyon viselek más sminket egy laza tusvonalnál és rúzsnál egy átlagos napon.
Folyékony tusokból viszont nagyon sok félét próbáltam már. Az Artdeco-tól az Essence-ig.

A sok jó vélemény alapján vettem meg én is.
Az ecset valóban érdekes egy folyekony tushoz képest, de hozzá lehet szokni és 2 alkalomnyi bánázás után tökéletes tusvonalat tudtam vele produkálni:)
Valóban fekete és matt, de nem olyan jó 1 rétegben a fedése.
A tartóssága pedig háát hagy egy kis kivetnivalót maga után. Double-eyelid-del (mikor a felső szemhéj ráhúzódik az alsóra) felkenődik... még sminkfixálóval is!
Laza napokra nem rossz (bár így is figyelnii kell rá folyamatosan), de egy évvégi mega bulira inkább maradok a bomba biztos Catrice tusomnál (CATRICE LIQUID LINER WATERPROOF).