Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Eucerin Sun Oil Control Színezett Napozó Krém-Gél SPF50

Eucerin Sun Oil Control Színezett Napozó Krém-Gél SPF50
2022. június 19.

Érettebb bőr,néhány pigment folt és pattanás utáni hegyeimet vannak,jelenleg nincs pattanásos.Nyárra kerestem valami olyan terméket kicsit leegyszerűsíti a mindennapi rutinomat.Világos és a sötetétebb verzió is megvan. Világos sajnos világos a sötétebb pedig sötét,Mac-nél NC25 ,Estee Lauder Double Wear Fresco árnyalat,Clarins Ski Illusion 108 Sand árnyalatot haszálom.Ha ez valakinek segítség lenne. Gyorsan kell vele dolgozni,mert gyorsan szárad és utánna már nehéz korrigálni.Egész nap kitart,10 óra múlva már átfényesedik,púderrel korrigálható! Így most keverve használom, a mindennapokon. Ha valami fontosabb alkalom akkor marad a sima Eucerin és alapozó kombó! Mivel ez egy multifunktios termékről beszélünk szerintem maximálissan megéri az árát. Komolyabb börprobléma esetén szerintem a fedése nem elég,nem arra találták ki!
Kár ,hogy csak 2 árnyalatba van,így kicsit macerásabb használni! Erre a nyárra a két tubus elég bőven,jövő nyárra meg lehet kiadnak valami jobbat! Ettől függetlenül maximálissan elégedett vagyok vele!

Clarins Skin Perfecting BB Cream SPF25

Clarins Skin Perfecting BB Cream SPF25
2021. december 16.

1-es színárnyalatba volt meg,sajnos nekem sötét volt és még felkenéskor ok később a nap folyamán sötétebb lett és pár óra múlva már meg se látszott.Szeretem ha van fedése az alapozónak.Igen ez csak egy BB krém ahhoz meg túlságosan túl van árazva.Vannak ennél sokkal jobb termékei a Clarinsnak.Két év után a maradék a szemétbe kötött ki,nem veszem újra.Csak annak ajánlom aki nem szereti az alapozót és nem bánja ha csak kis ideig van fedése.

Jeffree Star Cosmetics Orgy Eyeshadow Palette

Jeffree Star Cosmetics Orgy Eyeshadow Palette
2021. december 15.

Már régóta szemeztem vele,de mindig olyan gyorsan elkapkodták.Sikerült végre rendelnem a német D.-ból.Mivel én jobban a rúzst részesítem előnybe ezért jobbára csak matt natúr színeket használok a mindennapokba.A paletta Óriási nem gondoltam volna 21x18 cm és 30 színt tartalmaz ami darabonként 1,5 grammosak.Nem utazóbarát,vigyázni kell vele :) átlagos női táskába nem fér el.Olvastam,hogy inkább sminkeseknek ajánlják a palettát,mivel halandó ember a mindennapokba nem használ el ekkora mennyiséget ami igaz is lehet.A paletta csodás,az első sor nagyon világos kissé potyog az utolsó sor már elég sötét.Köztes 3 sort használom a legszívesebben,a színek nagyon pigmentáltak nem potyog nem mosódik el nem közben sem,10-12 órát simán kibír meg sem kottyan neki.Mivel én a 21 éves lányommal használjuk azt mondom így még jobban kihasználható.Aki teheti próbálja ki,hiszen a mennyiséget és minőséget is nézve ez maximálisan megéri a kiadott pénzt.

1 MÁRKA