Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II

Estée Lauder Advanced Night Repair Eye Synchronized Complex II
2021. január 27.

Éjszakára használom,van több mintám belőle.Nem mondom,hogy csodaszer és ez lenne az a krém ami miatt futnék a boltba megvenni.Nem okoz csalódást teszi a dolgát.Se sötét karikám,se ráncom. Már 20 éves koromtól használok szemránckrémet,mindig is odafigyeltem a szemem környékére.Persze vannak jó és rosszabb időszakok,sajnos a kialvatlanságon vagy az fáradságon semmi sem segít!

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló

Lancôme Rénergie Multi-Lift Nappali Arcápoló
2021. január 27.

Az utóbbi egy évben pár darab 15 ml-s krémet elhasználtam.Sűrű nehéz krém,én ősztől -tavaszig használtam. Annak ellenére,hogy kombinált bőröm van,mégsem okozott problémát a használata, könnyen beszívódott és lehet rá sminkelni.Annak ellenére,hogy 42 éves vagyok minimális mimikai ráncom van,így nem tusom,hogy a ráncokkal mit kezd.hiszek abba,hogy a ráncokat meg kell elözni! Mintáimat szívesen elhasználom,de nyárra már megvettem az Ulra változatát ennek a krémnek abba már 20 SPF van a 15 SPF helyett.

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs

Catrice Matt Pro Ink Folyékony Ajakrúzs
2021. január 27.

Covid járvány alaposan megváltoztatta a sminkelési szokásaimat.A legtöbb rúzsom sajnos felmondta a szolgálatot és a maszk miatt hordhatatlanná váltak.Én nem szeretem a folyékony rúzsokat,lehet,hogy maradi vagyok.Lányom a születésnapomra meglepett egy Anastasia Beverly Hills Kathryn árnyalatú rúzzsal ,majd később egy drogériás bevásárlás alkalmával megvettem a Catrice Matt rúzsát 060-as árnyalatát ez egy szép mályva szín.Mindegyik hideg szín nekem,mint tél típusnak nagyon jól áll mindkét árnyalat ,Anastasia élénkebb szín.Mindkettő szuper tartós,evés ivás nem fog ki rajtuk.Szépen kopnak,és eszméletlenül szárítanak! Mindenképp nagyon alá kell hidratálni mindkét rúzs alá.Jó 15 éve használtam alkalomszerűen a Max Factor Lipfinity rúzsát na engem arra emlékeztetnek! Ami nagy különbség az az ár kategória az Anastasia 20 Euró a Catrice 5 Euró körül mozog! Sajnos annyival a drágább nem jobb! Bátram ajánlom kipróbálásra! Sajnos a Catrice színskálája csak pár színből áll.

1 MÁRKA