Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Too Faced Shadow Insurance

Too Faced Shadow Insurance
2019. március 21.

Mini kiszerelèsbe vettem meg kb. fèl ève nyùzom ,de nem akar elfogyni! Bőrszine van krèmnek, nagyon kevès kell belőle ès eszmèletlenül tartòs.Előtte a L.O.V szemhèjalapozòt hasznàltam az nehezebben volt kenhető ès nem lehetett fölötte ilyen szèpen elkenni a szemhèjfestèket. Minden màrkàval kompatibilis,ma èppen Chanel Ombre szemhèjfestèkkel pròbàltam ki ès egèsz nap tartott! Màr règ megvettem nagy kiszerelèsbe ez egy nagyon jò termèk ès hiàba kicsit dràga,de èrdemes vele egy pròbàt tenni.
Egy negatìvuma van fèl èv utàn elkezdett a festèk lekopni a műanyag flakonròl ìgy fèl èv utàn nem lesz olyan esztètikus a dizànj,de ettől függetlenül megy az 5 csillag!

Vichy Aloe Vera Maszk

Vichy Aloe Vera Maszk
2019. március 11.

A rùzsok mellett az arcmaszkok a kedvenceim. A maszkok egyfajta plussz àpolàst ès kènyeztetèst bìztositanak ès picinyke wellnes èltèrzèssel keverve. Több,mint 20 ève hasznàlok heti min.3x ilyen jellegű termèkeket. Nemrèg került forgalomba ez a maszk is,az eddigi Vichy maszkokkal maximàlissan elègedett vagyok,ìgy ő került sorra.
Üveges 75ml ès 2x6ml-s zacskòs kiszerelèsbe kaphatò.Èn most elsőre a zacskòs kiszerelèst vàlasztottam.Maszk nagyon zöld nem is tudom mièrt mikor csak az aloe belső zselès rèszèt lehet hasznàlni! Semleges illat,gyorsan szàrad, viszonylag nrhezen lemoshatò.Nekem semmi irìtàciòt nem okozott,a vègeredmèny tènyleg puha megtisztult bőrt eredmènyezett! Vèlemènyem szerint 1x 6ml sok elèg lenne kevesebb is! A normàl àra 17 Eurò körül van ,de ha akciò van olcsòbban is beszerezhető.
Elsősorba szàraz bőrre ajànlott,de nekem vegyes bőröm van ès tökèletessen jòl bevàlt! Engem meggyőzött meg is rendelem az üveges vàltozatàt!

Yves Saint Laurent Black Opium Intense

Yves Saint Laurent Black Opium Intense
2019. február 10.

Update: 2019.Február 10
Sikerült beszereznem egy mini 7,5 ml-s példányt! Csak nem hagyott nyugodni kell nekem mégiscsak ez az új kis szépség!
Illat tartóssága messze elmarad az eredeti ópiumtól,mėg köszönő viszonyba sincs vele! 2 óra múlva az illat egyszerűen eltűnik! Kellemes illat,csak kár rajtam nem működik! Mindenképp többször próbálni, mielőtt ilyen nagy összeget parfümre álldozna az ember lánya,mert most még igencsak drága mulatság! Üvege még minibe is szemet gyönyörködtető látvány!

Ma volt szerencsèm megillatozni ezt az ùjdonsàgot.Hàt èn az eredeti anyaillatbòl nem sokat èrzek. Rajtam semmi extra,viszont a kàvè erőssen illatozik rajtam,1-2 òra mùlva vegyülve a viràgillattal.Tartòssàgba meg se közelìti az anyaillatot! Pàr òra mùlva a börömön hűlt helye olyan mintha ott se lett volna!
Üvege viszont csodaszèp,amùgy is kedvenc szìnem a kèk ,de ez valami meseszèp!
Màr csak az üveg miatt jò lenne :)
Mindenkèpp ajànlom többszöri tesztelèsre mielőtt valaki megvennè!
Egy bizonyos ő nem tèli illat èn inkàbb őszre viselnèm,tavasszal szeretem inkàbb a viràgillatot. Ha egy kora hűvös őszi reggelen tudnàm leginkàbb elkèpzelni :)