Wey1122

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2014. november 6.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Kiehl's Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate

Kiehl's Cannabis Sativa Seed Oil Herbal Concentrate
2020. február 15.

Vàsàrlàs mellé kaptam ajàndèk mintàt. Erōs gyógynövényes illat,zöld színū olaj.A bōröm szereti semmilyen problémàt nem tapasztaltam.
Ha akciós lesz valószínū megveszem a teljes kiszerelést!
A hideg évszakokba szeretem az esti arcàpolàsi rutinomat olajjal kiegèszítve hasznàlni. Jó szívvel adom a 4 csillagot autàn majd meglàtjuk :)

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2019. október 18.

Mèg soha nem hasznàltam kèmiai hàmlasztòt valamièrt idegengedtem tőle. Elmùltam 40 gondoltam ezt se hagyhatom ki. Azt olvastam ròla ez egy gyengèd hàmlasztò,èrdemes vele kezdeni. Az első 3 nap a Vichy 89 arcgèllel kevertem.Kicsit csìpett,de hamar elmùlt. Utànna màr csak magàba hasznàltam! Nem csalòdtam tènyleg szebb lett a bőrkèpem! A mittiszereim az orromon is szèpen halvànyodnak! Lassan fogy kevès is elèg belőle az àra pedig baràti! Mindenkinek ajànlom aki idegenkedik a kèmiai hàmlasztàstòl,mert ez a produkt egy jò kezdet!

Dior Miss Dior

Dior Miss Dior
2019. október 16.

Imádom az illatát. Ez az első drága parfümöm. Mielőtt megvettem volna több parfümöt is kipróbáltam.Virágos mégis fűszeres.Valóban tartós nagyon. Finom nőcis . Klassz parfüm.
Update 2019.10.16
Màr majdnem 5 ève ìrtam ezt a vèlemènyt,de a parfümöt azòra is töretlenül imàdom! Ő az első dràgasàgom! Mikor megtudtam,hogy megreformàljàk mèg talàltam belőle egy parfümèriàba a règi verziòbòl! Legtartòsabb illaton a mai napig is! Fèltve őrzőm, jò nèha csak ùgy beleillatolni! Sajnàlatos,hogy ùgy gondoltàk meg kell ezt az illatot ùjìtani! Vannak dolgok amik időtàllòk ès nem kell mindent megreformàlni!

1 MÁRKA