Whammy8814

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. augusztus 12.
Bőrprobléma: -

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre

Soliteint Arctonik Normál és Érzékeny Bőrre
2018. május 6.

Ritkán járok haza vidékre, a lehető legkevesebb cuccot szeretem cipelni magammal. Ezért vettem a legolcsóbb arclemosót, gondoltam havi 1-2 alkalommal jó lesz, semmit nem vártam tőle, csak hogy leszedje a maradék sminket. Soha nem volt pattanásos a bőröm, elvétve volt egy egy, azonban mostanában a homlokomon pici apró pöttyök lettek de nem pattanások, vagyis nem annak tűnnek. Elkezdtem használni ezt a terméket, és két áttörlés után ezek az apró pontok el is tűntek. Nekem tökéletes volt!

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. december 28.

Szem alatti karikákra hasznalom. Alaposan le kell púderezni, különben csúnyán beül a rancokba. A különbséget rajzolni lehetne. Nem talaltam ebből az árkategóriából még jobbat.

Simple Kind To Skin Soothing Roll On Deodorant

Simple Kind To Skin Soothing Roll On Deodorant
2017. december 28.

Évek óta hasznalom. Frissen borotvált bőrre nem tudom használni, mert csíp. A dolgát teszi, egy squash meccs után sem voltam büdös. Azert igy írom, mert konkrétan semmi illata nincs. Egesz nap száraz a honaljam, nulla izzadás. :) nem vagyok benne biztos, hogy egészséges cucc. Igy mostanra mar váltottam, de fontosabb eseményekkor még mindig csak benne bízom.