Whistler

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. január 17.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Professional Performance Matt Finish Paste

Syoss Professional Performance Matt Finish Paste
2019. szeptember 7.

Az általam egyik legjobban kedvelt hajformázó. Könnyedén eloszlatható, viszonylag rugalmas alakíthatóságot tesz lehetővé és relatíve tartós is. Egyedül a száradási idejével van probléma (lassabb, mint egy normál zselének).

Mexx Whenever Wherever For Him EDT

Mexx Whenever Wherever For Him EDT
2019. május 8.

Kifejezetten a nyári időszakra kerestem egy friss, könnyedebb illatot, amikor felfigyeltem erre a parfümre.

A kifújás utáni másodpercekben egyértelműen a citrusosság dominál, ám hamar kibontakozik egy örökzöldekre emlékeztető hűs, mégis édes vonal, ami kiemeli a tömegből. Ezt a jellegét ráadásul sokáig meg is őrzi: bőrön még 6-8 óra múlva is érződik, valamint a hatósugara is átlag feletti. Egyedül arra érdemes figyelni, hogy érezhetően nem az idősebb korosztálynak szánják (30 alattiakon tudnám elképzelni) - de mivel ez engem nem érint, jár neki az 5 csillag. :)

Hydrophil Közepesen Puha Fogkefe

Hydrophil Közepesen Puha Fogkefe
2019. február 19.

Kíváncsiságból vettem csak meg ezt a fogkefét - megtetszett, hogy 96%-ban lebomló anyagokból készül - ettől függetlenül pozitívan csalódtam. A feladatát maximálisan ellátja, egyedül a nyél alakja miatt vonnék le tőle egy csillagot: a nyaknál nem elég vékony és a hengeres kialakítás miatt nem lehet olyan stabilan megfogni.