whitexswan

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. december 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Terra Naturi Arctisztító Víz

Terra Naturi Arctisztító Víz
2018. március 7.

Gyengéd, de frissítő tonik. Nem árt a bőr védőrétegének, mégis kellő alapossággal tisztít. Az ár-érték aránya kedvező, a Decléor jóval drágább, kombinált bőrre való tonikját cseréltem le erre, de véleményem szerint nincs a hatásukban nagy különbség. A Glamour napokon szoktam belőle bespájzolni.

Az egyetlen bajom vele, hogy túl kicsi a flakonja, és így viszonylag gyorsan elfogy. Nyugodtan árulhatnák 200, vagy akár 250 ml-s kiszerelésben, így egy fokkal környezetkímélőbb is lenne a termék.

Alterra Kamillás Ajakápoló

Alterra Kamillás Ajakápoló
2018. március 7.

Napi két használat mellett több, mint egy évig elég volt, és teljesen rendben tartotta tartotta a számat. Soha nem száradt ki a használata mellett, télen sem.

Ráadásul leértékelve, kb. 200 Ft-os áron jutottam hozzá. A hatása alapján ötször-hatszor drágább termékeket is kenterbe ver. Az ár-érték aránya szuper, a Rossmann egyik legjobb saját márkás terméke.

Tina varázs Kecsketejes Szappan Kókuszos

Tina varázs Kecsketejes Szappan Kókuszos
2017. január 6.

A kecsketej szappanok tartóssági versenyében nálam az eddig ez a győztes. Szeretek gyakran kezet mosni és egyetlen egy sem bírta ki annyi ideig, mint ez. A formája miatt könnyű volt távol tartani a víztől, de sajnos pont emiatt tört ketté középen egy idő után. Viszont nem olvadt és ázott szét, bár a végén már darabokra esett. Átlagos méretű szappantartóba nagy egy kicsit.

Kellemes, lágy habja van, jó érzés volt használni. Az illata különösen tetszett, végig megőrizte, ráadásul a kókusz remekül passzolt a többi összetevővel, kifejezetten megnyugtató illatuk volt együtt. A vége felé viszont már néha egy kicsit száraznak éreztem mellette időnként a kezem. A vörös foltok szép lassan elhalványodtak mellette.

A márkanév és doboza eléggé retró, de legalább környezetbarát papír, ami rendesen védi a szappant.

Összességében meg voltam elégedve vele, fogok még venni máskor is. Jobb ár-érték arányúnak találtam a korábban kipróbált kecsketej szappanoknál.

1 MÁRKA