Best of Beauty 2019

Whosthatfitgirl

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Maybelline Lemonade Craze Eyeshadow Palette

Maybelline Lemonade Craze Eyeshadow Palette
2019. május 28.

Sajnos az előttem lèvő, csupa hiper-szuper èrtèkelèssel nem tudok egyetérteni.... Lehet hogy rossz szèriát fogtam ki, de nekem pl egyáltalán semmilyen illata sincs a palettának.😕 Az hagyján, hogy porzik, igen megoldja az ember lánya azzal, hogy utána alapoz, stb. A pigmentáltsága botranyosan rossz nèmelyik szìnnek, pl a berry ice-è, a sweet tea-è. Az old fashioned egèsz klassz, de pl a csillámot tartalmazó szìnek abszolút semmik....😒 a szìn nem látszik, a csillogásra pedig ne is számìts. Ennèl már akkor ezerszer jobb mondjuk a Revolution jewel kollekciójának vmelyik darabja.
Szóval szerintem ne erőltesd...

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő

Yves Rocher Tradition de Hammam Tusfürdő
2019. május 17.

Nagyon tetszik az illata, kellemes vele fürdeni, de a borsos árát nem èri meg. Semmivel sem különb, mint más tusfürdők.

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk

Yves Rocher Energizáló Arcmaszk
2019. május 17.

Nagyon szeretem ez a kis "gyorsmaszkot", mert ha nincs is sok időm, 5 perc alatt kellemesen puhává varázsolja a bőröm. Tènyleg kicsit folyós, de kevès is elèg belőle, nekem van, hogy felszìvja az egèszet, amit felkenek, nyilván, ha vastagabban viszed fel, akkor van mit letörölni 🙂 Nekem nem irritálja az arcbőröm, pedig kipirosodásra hajlamos, kicsit èrzèkeny.
Nem èrzem, hogy elnehezìtenè a bőröm, vagy hogy zsìrosodna. Másik kèt társát is szìvesen használom.