Whosthatfitgirl

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

NYX Epic Ink Liner

NYX Epic Ink Liner
2020. július 3.

Sajnos big csalódás. 😣 Nagyon reméltem, hogy a márka garancia lesz a minőségre, de nem...
Persze, szép fekete, meg klassz vonalat lehet vele húzni meg minden, de konkrétan azt se bìrta ki, hogy reggel normális állapotban érjek be a munkahelyre. 😤
Nem mondanám zsìrosnak a bőröm, nem könnyezek, oltári meleg se volt és még szemhéj primerre is kentem, de a cicavonal vége egész nap szépen kenődött...és csak kenődött és kenődött... nyilván estére nem maradt meg a szépen megrajzolt tusvonal vége. A szemhéjamon úgyahogy megmaradt, de ez botrány.
Nem tudom mi legyen a sorsa, azóta nem is használtam, úgy felbosszantott.
A L'Oreal Gel Intenza tégelyes cucca ezerszer jobb, az még egy nyári ezerfokos vìzicsúzdaparkozást is simán bìrt!

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs

MakeUp Revolution Rose Gold Rúzs
2020. május 29.

Nekem is a chauffeur árnyalat van meg, mint itt másoknak is. Én nagyon szeretem, nem annyira matt szerintem, csak enyhén, vagy nem is tudom hogy mondjam.😃 Nekem a szìne teljesen bevált, a hozzá való szájceruzával használva egész jól bìrja, de ez is a nap folyamán többször újrarajzolós, viszont legalább egyenletesen kopik.
Nem olyan extratartós, de kényelmes viselet és annyira nem szárìt. Ennyi pénzt szerintem megér

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó

Catrice Brow Colorist Semi-Permanent Szemöldök Formázó
2020. április 28.

Nos hát én az üzletben csupán 3 árnyalatban találtam, a "középső" barnát megkockáztattam és szerencsére pont jó lett.
Már jó néhány hónapja használom napi rendszerességgel és még van benne.
Szépen szìnezi a szálakat, magában is jó, illetve én leginkább ceruzával együtt szoktam használni.
Sajnos fixálni egyáltalán nem fixál, hiába formázom meg vele a szemöldököm, nap közepére "lekonyulnak" a szálak.
Ez szerintem elég bosszantó és ezért nem újravevős, ami még van belőle azt elhasználom, de ennyi.
Kár érte, amúgy jó lenne.