Whosthatfitgirl

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. szeptember 7.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta

Revolution X Friends Shadow Palette Szemhéjpúder Paletta
2021. május 21.

Nyilván én is szeretem a Jóbarátokat, szóval mikor ajándékba kaptam a Rachel palettát, megörültem neki.
Azonban sajnos azt kell mondanom, nem a smink kollekcióm nélkülözhetetlen darabja.
Eleve nem tudok olyan élethelyzetet elképzelni, hogy én a shopping és a push over színeket használjam, de még a 90's is necces, de ez az én problémám.😃 A matt Barneys, Dinosaur és crush színekkel én meg vagyok elégedve, jól pigmentáltak. A chip és tag színek nagyon tetszenek, azonban kb. hasznavehetetlenek, mert nem túl pigmentáltak, kb csak a csillámot tudom felvinni a szemhéjamra, színt nem sokat. És ezek ráadásul nem is működnek ecsettel, csak az ujjammal. 😕
A paletta színei nem túl tartósak, nap végére bemásznak a ráncokba, pedig primert használok.
Szóval nem egy jól sikerült darab.😐

Yves Rocher Pirosító

Yves Rocher Pirosító
2021. május 21.

Nekem a 3-as bois de rose árnyalat van meg, szerintem rendeléshez kaptam, vagy impulzus vásárlás eredménye lehetett, de egy darabig nem is használtam, nem volt hozzá sok bizodalmam...
Aztán szokásos reggeli kínlódás közben kipróbáltam és kellemes csalódás volt. 🙂
Kicsit szaténos, csillogós, de csak diszkréten. Szépen eldolgozható, nagyon jól pigmentált. Nekem viszonylag tartós is, nincs vele gond.

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló

Clinique Moisture Surge Eye 96-Hour Hydro-Filler Concentrate Szemkörnyékápoló
2021. május 19.

Igen-igen, olvasom itt a negatív tapasztalatokat, de gyerekeeeek! Nekem muszáj leírnom, hogy ez a termék ZSENIÁLIS! 😍 Nekem is 5 ml méretben van, de már alig várom, hogy megvegyem a nagytesóját!😃
Nekem nagyon látványosan rendbe tette a szemkörnyékem! A ráncok picit csökkentek, de a sötét karikám látványosan csökkent, "feltöltődött", már nem olyan sötét és szép hidratált lett a bőröm.
Persze én is belefutottam a bogyeszok okozta dugulásba 😂 de remélem a nagy kiszerelésnél nincs ilyen gond. Jah és hamar felszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után
Nekem eddig ez a legjobb szemkörnyékápolóm!🥰