Best of Beauty 2019

whyteangel

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. május 22.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Oriflame Nature Secrets Szappan Mentával és Málnával

Oriflame Nature Secrets Szappan Mentával és Málnával
2016. július 31.

Kb.fél éve használtam el ezt a szappant. Eleinte nagyon finom volt az illata, de amikor már a fele elfogyott, utána megváltozott, és sima szappan illatra váltott. Emiatt nem vettem újra. Egyébként a formája és a színe nagyon szép. :)

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan

Dove Shea Butter And Vanilia Scent Szappan
2016. július 31.

Nagyon kellemes illata van, jól habzik, és utána nem olyan "szappan-illatú" a bőröm, hanem finom édeskés illatú. Én csak kézmosásra használom, de nagyon mállik, gyorsan fogy, és emiatt nem fogom újra venni.

Dr. Müller Tea Tree Oil Teafa Sampon

Dr. Müller Tea Tree Oil Teafa Sampon
2016. július 4.

A Selsun Blue sampont már hónapok óta nem lehet kapni, ezért helyette kerestem valami más alternatívát. A gyógyszertárban ezt ajánlották, és az ára is kicsivel kedvezőbb, mint a Selsun blue-é.
Az illata a jellegzetes teafa illat, amit én kezdetben nem szerettem, de ma már kifejezetten tetszik. :)
Én csak az első mosásnál használtam, utána mindig egy másik terméket szoktam használni, mert kicsit szárít magában, így viszont kifejezetten jó. :)
Kb. 2 hete fogyott el, folyamatosan halogattam az újra vásárlását, de holnap muszáj lesz sort kerítenem rá, mert érzem a hiányát, amíg használtam, nem volt gondom a korpával, de most újra előjött, úgyhogy jól tisztít.

1 MÁRKA