wickygirl777

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. augusztus 27.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse

St. Tropez Self Tan Bronzing Mousse
2019. július 22.

Nagyon, nagyon, NAGYON JÓ! Őszintén megmondva, nem szeretem a szolit, nyáron könnyen barnulok, viszont a téli fehérségemet a szoli nem igazán fogja be és ha igen nagyon hamar lekopik. Régóta kerestem a tökéletes önbarnítót és ezt egy ismerősöm ajánlására rendeltem. Végre egy önbarnító ami nem csinál narancsot belőlem, szép természetes színt ad, mintha csak napoztam volna. Nem büdös, nem ragad, egyenletesen lehet eloszlatni, nem lesz foltos és nem kopik feltünően foltokban. Az ára borsos, de a minőségi barnulást eredményez ☺️

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel

Kallos Kjmn Keratin Hajpakoló Krém Keratinnal és Tejproteinnel
2019. július 22.

Örök kedvenc! Rengetegszer újra vettem. A vékonyszálú, könnyen zsírosodó hajamat egyáltalán nem nehezíti el és nem zsírosítja. Az illatát szeretem, könnyed, friss és a legnagyobb előnye, hogy jobban nő tőle a hajam. Gazdaságos a kiszerelése , nekem fél évig legalább elég. Bármikor meg adnám rá az 5 csillagot! :)

Police To Be Tattooart EDP

Police To Be Tattooart EDP
2019. július 22.

Mikor elôször szagoltam a dmben, egyből bele szerelmesedtem, azonnal meg vettem új kedvencnek.. viszont egy idő után már émelyítően sok az illata , de ez lehet csak az én hangulatomtól függ (nyáron jobban szeretem a frissebb illatokat) és nem erzem igazán tartósnak.Szeretem, de újra venni nem fogom.