Wictory

Regisztráció dátuma: 2021. február 13.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2021. február 13.
Bőrtípus: -

Megnézem

Schüssler Micellás Arctisztító Víz

Schüssler Micellás Arctisztító Víz
2021. október 27.

Natúr összetételű micellás vízet kerestem, így esett rá a választásom. Az illata nem zavaró, bár kissé fura. Gyengéden, kíméletesen távolítja el az alapozót az arcomról, a szempillaspirált már nehezebben, de cserébe nem csípi a szemem. Az érzékeny bőröm nem pirosodik ki, nem huzódik használat alatt sem után. Nekem bevált, viszont literes kiszerelésnek sokkal jobban örülnék, mert napi használat mellett gyorsan fogy.

Givenchy Lovely Prism

Givenchy Lovely Prism
2021. október 27.

Egy igazi tavaszváró illat lenne, ha nem lenne oly illékony. Fújást követően abban a pillanatban, amikor szeretnél belemerülni eme finomságba, már hopp és nincs többé. Sokszor kell frissíteni, így sajnos nem éri meg. Szerencse, hogy csak egy fujósom van. Nagy kár érte, mert szépséges virágcsokrot idéző illatmámor lenne.

Prada Infusion d'Iris Parfüm

Prada Infusion d'Iris Parfüm
2021. október 27.

Nem tudom eldönteni, hogy imádom vagy utálom magamon ezt a különleges illatot. Hűvös időben használom, de vagy együttműködik a bőrömmel vagy irritatívan legszívesebben lemosnám magamról.Egy fújás bőven elég és egész nap érezhető. Nem szokványos, nem tucatillat, a Prada nagyot alkotott vele. Az írísz illatjegy csodásan muzsikál. Igazi nagybetűs Nő illata ez, lehet még nem értem fel hozzá, a nagyságához.