wifey

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nuxe Réve De Miel Lip Balm

Nuxe Réve De Miel Lip Balm
2017. március 27.

A Nuxe szerintem egy szuper márka, de ez a lip balm túltesz mindenen. A FeelUnique adventi kalendáriumában volt benne, végig ezt vártam, hogy odajussak már. Azonnal kipróbáltam, és hát mindene tökéletes. Az illata, az állaga, a kis tégelye. Nem zsíros, hamar beszívódik, és nagyon szépek lesznek tőle az ajkaim. Nagyon bevált.

Bronx Colors Matte Lip Tint

Bronx Colors Matte Lip Tint
2017. március 27.

Ez egy csoda, komolyan. Pixibag-ben volt, gyorsan ki is próbáltam. A kézfejemről száradás után úgy kellett lesikálni körömkefével, mert semmiképp nem jött le. Aztán éles bevetésen is pont ilyen jó volt, nagyon nagyon sokáig fennmarad, intenzív a színe és tényleg matt. Többszöri evés ivás után sikerült egy részét leennem magamról, de emiatt egy pontot sem vonok le, az eddigi termékeim ugyanis az első pohár valami után le is kéretőztek. Biztos, hogy veszek ilyet többet is.

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre

Nivea Micellás Arctisztító Normál és Vegyes Bőrre
2017. március 27.

Pixibag-ből ismerem, de kár volt beletenni. A sminket sem szedi le, és még a szememet is csípi, nem is akárhogy. Én ugyan a Garnierrel sem vagyok barátságban, de ez még sokkal rosszabb annál is. Nem venném meg semmiképp.

1 smink