wijen

Regisztráció dátuma: 2014. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice True Skin Hydrating Foundation

Catrice True Skin Hydrating Foundation
2021. március 26.

Elég vegyes érzéseim vannak ezzel az alapozóval kapcsolatban. Pozitív, hogy tökéletesen illeszkedik a bőrszínemhez, közepes - erős fedése van, szépen el lehet dolgozni nedves ecsettel és szivaccsal is, és rajtam egészen tartós is, nem mászkál el. Plusz az ára sem rossz. VISZONT, hidratáló alapozó van az üvegén, én semmi hidratálást nem tapasztalok, sőt alákrémezés ellenére is nagyon szárít és kiemeli a száraz részeket. Azt sem veszem észre, amit előttem írtak, hogy van némi "fénye", rajtam teljesen matt. Elhasználom, de nem hiszem, hogy újra megveszem.

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. július 27.

A leírása alapján vettem meg. Tetszik, hogy nincs illata, könnyű krém, hamar beszívódik, hidratál is valamennyire, bár csak reggel használom. Rosszabb nem lett tőle a bőröm, de igazából jobb sem. Ezért az árért szerintem jobbakat is lehet kapni!

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. július 27.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni, mert a márka nagyon szimpatikus! Semmit nem csinál igazából. Még így nyáron is kevésnek éreztem a hidratáló hatását,télen nem is tudom mire használnám el. Az illata meg leginkább valami légfrissítőre emlékeztet engem :S Drágállom ennyi pénzért. Amikor rendeltem kaptam mintát a rózsás éjszakai krémből és a rózsás virágvizes zseléből. Azokat használtam el először, jobbnak tűnnek ennél.

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Medica Vulgaris Peel Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen