wijen

Regisztráció dátuma: 2014. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. március 24.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém

PomPom Csipkebogyó Bőrmegújító Arckrém
2019. július 27.

A leírása alapján vettem meg. Tetszik, hogy nincs illata, könnyű krém, hamar beszívódik, hidratál is valamennyire, bár csak reggel használom. Rosszabb nem lett tőle a bőröm, de igazából jobb sem. Ezért az árért szerintem jobbakat is lehet kapni!

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé

Pompom Citromfű Virágvizes Zselé
2019. július 27.

Nekem sajnos nem vált be, pedig nagyon akartam szeretni, mert a márka nagyon szimpatikus! Semmit nem csinál igazából. Még így nyáron is kevésnek éreztem a hidratáló hatását,télen nem is tudom mire használnám el. Az illata meg leginkább valami légfrissítőre emlékeztet engem :S Drágállom ennyi pénzért. Amikor rendeltem kaptam mintát a rózsás éjszakai krémből és a rózsás virágvizes zseléből. Azokat használtam el először, jobbnak tűnnek ennél.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2019. július 27.

Pár hete azt vettem észre, hogy az amúgy is problémás bőröm, katasztrofális állapotban van. Úgyhogy őrült tempóban kerestem valamit, ami helyrehozza. Az egyik kolleganőmtől hallottam a márkáról, még aznap utána néztem és találtam meg ezt a szérumot. Nem mondom, hogy csodaszer, de majdnem! Rengeteget segített a bőröm állapotán. Bár be kell valljam, hogy az arcápoló rutinomon is változtattam, kimondottan problémás bőrre való natúrszappannal mosok arcot, reggel és este. Arcmosás után reggel ugyanezen márka hialuronsavas szérumját kenem a hidratálókrém alá, estére pedig ezt. Úgyhogy valószínűleg ez is nagyban hozzájárult a javuláshoz, de mindenesetre sokkal szebb a bőrképem, nagyjából elmúltak a gyulladt területek, a pórusokat is kissebbnek tűnnek, pattanás sem nagyon jön ki, simábbnak, egészségesebbnek látom az arcom! Nekem az első használatnál nagyon csípte a bőröm. Ahogy rákentem a krémet még rosszabb lett, de szerencsére hamar elmúlt. Azóta kevesebbet oszlatok el az arcomon, teljesen bemasszírozom és csak utána kenem a hidratálót és így semmi probléma nincs vele. Szerintem nem szabad sem sokat, sem minden nap használni!

2 ÖSSZETEVŐ

Citrus Medica Vulgaris Peel Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen