wircsa

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 2.
Bőrtípus: Normál

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Szérum

Adrienne Feller Rose De Luxe Hyaluron Szérum
2021. május 10.
(!)

Én nagyon kedvelem az Adrienne Feller termékeket, és keresem a magyar márkákat más esetben is. Tesztelésre kaptam, hozzá való hidratálóval. A rózsás arcpermet pedig már meg volt itthon.
Az illata elsőre nekem erős, de hamar megszerettem, és el is illan. Arctisztítás után tonik, majd szérum, és hidratáló. Szépen tudok rá sminkelni, és érzésre kisimul tőle az arcom. Ha elfogy, újra fogom venni, a rituálé része lett nálam, szerintem a lélekre is hat :).

Maybelline Dream Matte BB Cream

Maybelline Dream Matte BB Cream
2021. március 11.

Én is Ausztriában vettem, nem tudom, itthon van-e. Alapvetően nincsen bőrhibám, így rohangálós napokon tökéletes, egységesíti az arcszínt. Azonban délutánra átfényesedik, de ezt sok ilyen krém elmondhatja magáról.

Yves Rocher Regeneráló Sampon

Yves Rocher Regeneráló Sampon
2017. október 11.

Ajándékba kaptam az első flakonnal, amit kicsit csalódottan, hogy kivonták a göndör hajra való sampont, de elhasználtam. Semmi különöset nem éreztem, de a göndör hajamnál már az is csoda, ha egy sampontól nem áll össze rasztákba. Úgyhogy ennek örülve újra vettem..mintha egy másik sampont használnék sajnos... a fejbőröm iszonyatosan viszket 2 nap után, ami eddig egyáltalán nem volt rám jellemző..illetve száraz foltokat is látok a fejbőrömön. Nem értem....