Wish

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Buche De Noel Arctisztító

Lush Buche De Noel Arctisztító
2017. június 7.

Számomra óriási csalódás volt ez a termék! A jó vélemények miatt vettem meg, de egyszerűen nem értem a hypeot körülötte! Az illata jó, de nagyon macerás használni, nagyon! Pláne, hogy különösebb hatást nem érzékeltem... A testemre használtam végül el, hogy mihamarabb elfogyjon.

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra

Vichy Dercos Korpásodás Elleni Sampon Száraz Hajra
2017. június 7.

Nekem az érzékeny bőrre való termék van meg, kb. a tubus felénél járok, de nem vettem észre nagy változást. Szeboreás dermatitiszem van a hajas fejbőrömön, és nagyon sokan ajánlották ezt a terméket rá. Eddig sajnos csak a szteroidos ecsetelők hoztak enyhülést. Egyébként szeretem, mert a nyugtató hatását érzem, de se nem a foltokat nem halványította, se nem a hámlást. Még kivárom míg elfogy a termék, bízok benne, hogy használni fog, de a 3-4 ezer forint nagyon fájó az én pénztárcámnak egy samponért. Ha változást veszek majd észre a tubus végén, akkor még adok neki egy esélyt.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2017. június 7.

Egy flakonnal használtam el, de nem győzött meg, hogy egy csodatermék lenne. Szerettem, az illata jó, könnyen felhabzik, jól tisztít, de utána kellett egy erősen hidratáló hajpakolás, mert kicsit szárította a hajam. Nem vettem észre, hogy erősebbé tette volna a hajam, vagy gyorsabban nőtt volna, mert ebből a célból vásároltam meg.