wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. május 13.

Most, hogy lassan az első tubus végére érek, azt hiszem megérdemli, hogy én is írjak róla végre :) Gyönyörű összetétele van (írtam is róla a blogban), szuper az ára és egyszerűen imádok arcot mosni, mióta megvan. Én úgy szoktam használni, hogy száraz(!) bőrre felviszek egy pumpálásnyi adagot, elmasszírozom majd leöblítem. Nagyon jó érzés attól a perctől kezdve ahogy a bőrre kerül, egészen a lemosás után is tapasztalható kis kellemes hidratált utóérzetéig. Túl extra sminket nem visz le, ezért reggelre használom, vagy pedig este, ha csak Snpascarával (vagy más meleg vízzel lemosható spirál) és egy kis színezett fényvédővel kell megküzdenie, ami megy is neki gond nélkül. Újra fogom venni, és nem kérdés, hogy a legnagyobb kiszerelést. Imádom!

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. április 5.

Óóóóó hogy ennek micsoda illata van!!! Ahogy már előttem is írták, olyan igazi kis csajos, puha rózsaillat, és igen, a hajban hosszan megmaradó fajta. A sampon tudásával is elégedett vagyok, bár balzsam azért elkél utána, de mindent együttvéve is teljesen megérdemli a 4 csillagot!

NIOD Lip Bio-Lipid Concentrate

NIOD Lip Bio-Lipid Concentrate
2019. március 7.

Nálam is csalódás. Nem csinál semmit a számmal, ellenben büdös és fura színt ad az ajkaknak. Se nem feszesít, se nem simít, semmi. Nagyon sajnálom, pedig ilyen szájvacakokra igazán rá tudok pörögni, de ez csalódás. Azt vettem észre, hogy a pipettája is megadta magát, szóval kicsit szivárog is.

Ha valakit boldoggá tenne, sikítson és elküldöm neki, m kidobni az ára miatt nincs szívem. (Up: bocsi, kidobtam közben)

1964 ÖSSZETEVŐ