wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. május 13.

Most, hogy lassan az első tubus végére érek, azt hiszem megérdemli, hogy én is írjak róla végre :) Gyönyörű összetétele van (írtam is róla a blogban), szuper az ára és egyszerűen imádok arcot mosni, mióta megvan. Én úgy szoktam használni, hogy száraz(!) bőrre felviszek egy pumpálásnyi adagot, elmasszírozom majd leöblítem. Nagyon jó érzés attól a perctől kezdve ahogy a bőrre kerül, egészen a kis kellemes hidratált utóérzetéig. Túl extra sminket nem visz le, ezért reggelre használom, vagy pedig este, ha csak Snpascarával (vagy más meleg vízzel lemosható spirál) és egy kis színezett fényvédővel kell megküzdenie, ami megy is neki gond nélkül. Újra fogom venni, és nem kérdés, hogy a legnagyobb kiszerelést. Imádom!

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal

Love Beauty and Planet Sampon Murumuru Vajjal & Rózsa Illattal
2019. április 5.

Óóóóó hogy ennek micsoda illata van!!! Ahogy már előttem is írták, olyan igazi kis csajos, puha rózsaillat, és igen, a hajban hosszan megmaradó fajta. A sampon tudásával is elégedett vagyok, bár balzsam azért elkél utána, de mindent együttvéve is teljesen megérdemli az 5 csillagot!

Bioderma Nodé G Tisztító Sampon Zsíros Hajra

Bioderma Nodé G Tisztító Sampon Zsíros Hajra
2019. március 11.

Pont most értem a végére, ami nagy szó, mert hosszú évek óta szinte csak a kék Tigi samponját használom. Nagyon finom az illata, és finom puha, sima, fényes és tiszta érzetű lesz tőle a haj, és nem zsírosodik tőle gyorsabban vissza, sőt. A kellemes géles állagát külön imádtam... Amiatt is jár még nálam egy kis plusz pont, hogy a teteje enyhén csapott, ezért a flakont könnyű volt fejre állítani és kinyerni az utolsó cseppeket belőle.

1957 ÖSSZETEVŐ