wishes

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. február 23.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Essence Shine Last & Go Körömlakk

Essence Shine Last & Go Körömlakk
2020. május 20.

Csodás ár-érték arányú, tényleg géllakk hatású lakkocskák ezek. A 04 Millennial Pink van meg belőle, ami egy csodaszép, krémes babapink szín, amivel már tavaly óta kenem a lábkörmeim, mert nem tudom megunni olyan szép. Sajnos a nagyobb körmökön (pl nagylábujj) van, hogy 3 réteg után lesz igazán egyenletes, cserébe meglepően tartós fedőlakk nélkül is, ráadásul sokáig megmarad a vizes fénye is. Az széles, lekerekített ecsetével nagyon szépen lehet teríteni a lakkot és még én, aki nem egy manis-pedis tehetség is meglepően szépen el tudom oszlatni a körmeimen. Nálam 5 csillagos, ez az árnyalat legalábbis biztosan :)

UP: Az átlátszó szín nem tudom mennyire hosszabbítja meg a lakk tartósságát, mert nekem lábkörmön alapból nem pattog, egy viszont biztos - olyan szép fényt és vastagságot ad, hogy senki nem mondaná meg, hogy nem igazi gél lakkot visel az ember. :)

St.Tropez Gradual Tan Watermelon Infusion Önbarnító Testápoló Krém

St.Tropez Gradual Tan Watermelon Infusion Önbarnító Testápoló Krém
2020. május 18.

Na ez egy tökéletes önbarnító-választás, ha az ember lánya nem akar sokat* (*semennyit sem) tökölni a bőre előkészítésével önbarnítózás előtt... :D Nem kell radírozni vagy hidratálni előtte és még olyan kínos precízséget vagy plusz kesztyűt sem igényel, mint egy önbarnító hab, ellenben már egy használat után sokkal egészségesebb, ragyogóbb és persze barnább lesz tőle a bőr. Nekem nagyon fehér mindenem, így rajtam már egy használat után látványos a hatása, de persze lehetne még építgetni. A pár óra után jelentkező jellegzetes önbarnítós grillcsirke szag itt minimális, felkenéskor pedig eleve nagyon finom dinnyés 🍉 Ja és ha már testápolóról beszélünk, a hidratáló hatása is szuper! Gyere nyár! 😀

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra

Tresemmé Biotin + Repair 7 Sampon Károsodott Hajra
2020. május 11.

Kipróbáltam én is és nálam is hatalmas lett vele (és a balzsamjával) a szerelem! Megmondom őszintén, hogy én nem nagyon voltam előtte tisztában az árával, így kipróbálás után meg voltam róla győződve, hogy ez egy professzionális (árú) sampon, szóval nagy meglepetésként ért, mikor a sajtóanyagot elolvasva megláttam, hogy mennyibe kerül és hogy itthon a drogériákban lesz kapható. Nagyon kellemes, krémes az állaga, nagy és finom habot képez, finom az illata, ami simán van olyan, mint a sokszor ennyibe kerülő Kerastase daraboknak mondjuk, balzsammal együtt pedig pihi-puhi, illatos, fényes hajat csinál. Általában csak megkezdem a tesztelésre kapott samponokat, aztán lepasszolom anyukámnak és visszatérek a kék Tigimhez, de ezt tutttti, hogy utolsó cseppig elhasználom majd! :)

2140 ÖSSZETEVŐ