wk62

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Regisztráció dátuma: 2013. december 8.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: >54

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum

Rival De Loop Triple Lift Intenzív Szérum
2017. november 4.

Akciós áron vettem, 1000 Ft-ért meggondolatlanul, mert nem találtam a megszokott szérumot a Rossmann-ban. ( Megszüntették állítólag, mint a legtöbb hasznos terméket.) Ez semmit nem ér, pedig nagyon sok szérumot kipróbáltam már eddig, de ez a legrosszabb idáig. Húzódik a bőröm amint beissza, érzem, hogy szárít. Egyébként midig használok szérumok fölé nappali krémet is, de eddig soha nem tapasztaltam egyiknél sem, hogy azonnal kellene rá még valami. Elhasználom, de legközelebb nem veszem meg. Ma bementem a DM-be és kipróbáltam egy új saját-márkás szérumjukat és azt tapasztaltam, hogy bár 30-as korosztály számára van kifejlesztve, de nagyon kellemesnek éreztem tőle a bőröm utána.

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte

Balea Dusche & Creme Granatapfel & Pfirsichblüte
2017. október 13.

Az illata mennyei és nem szárítja a bőröm. Üdülni voltam hosszabb időre és nem akartam tusfürdőt, meg egyéb kencéket vinni, mivel tudtam abban a városban van DM, így mindent megvettem ott. Erre esett a választásom, de utólagosan sem bántam meg. Hazatérve szokásos agyonreklámozott D@ve tusfürdőmet használtam, de két nap elteltével iszonytatóan viszkettem. Az-az érdekes eddig nem történt ilyen. Szóval biztos megszokta a bőröm ezt a kis fantasztikus csodát és hiányolta. Azóta beszereztem mindjárt hármat is, mert jelenleg akciósan lehet kapni.

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege

Balea Q10 Anti-Falten Energy 24H Pflege
2015. szeptember 21.

Ez egy jó kis krém! Kimondottan vízhiányos bőrre való, legalább is így vettem észre. Barátnőmét próbáltam, így szerettem bele. Árkategóriáját tekintve olcsó, 1100 Ft, eddig jól teljesít, pörsenések, pattanások sincsenek tőle. Kellemes gyümölcsös illata van, lágy textúrájú, gyorsan beszívódó. Valóban lehet benne Q10, mert halványan sárgás a színe. Most vettem a 2. dobozzal, igaz az én bőröm annyira beszippantja, hogy 2 óra elteltével újra kell használnom. Valószínűleg télen kevés lesz ez a könnyed krém.