WME

Regisztráció dátuma: 2022. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2022. november 20.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Ilcsi Vitalizáló Antioxidáns Enzimes Peeling

Ilcsi Vitalizáló Antioxidáns Enzimes Peeling
2022. november 21.

Hetente használom mitesszeres, zsíros bőrömre. Gyengéden, de kellően hámlaszt. Nálam bizonyította, hogy megérdemli az 5 csillagot. Ugyanaz a tapasztalatom vele, mint a többi Ilcsi termékkel: amit ígér a leírásban, pontosan azt csinálja. Nem csak hámlaszt, táplál is. Élettel telibb utána a bőröm.

Revox Daily Sun Shield SPF 50

Revox Daily Sun Shield SPF 50
2022. november 21.

Alig-alig akad olyan arckrém, amely alatt az én mitesszeres bőröm ne fulladozna, ne izzadna, és ne kezdene el perceken belül zsírosodni, csillogni. Nem is nagyon szokta emiatt beszívni az arcbőröm a krémeket, inkább kicsapja a zsír. Ezzel a krémmel másként történt. Nagyon meglepődtem, hogy mennyire másként reagált rá a bőröm. Az én nagyon zsírosodó bőrömön is működik, és egyszerű a használata. Idővel azért kicsillog ez is, de így is szívesen használom. Nagyon örülök, hogy van egy ilyen fényvédő.

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA

The Ordinary Natural Moisturizing Factors + HA
2022. november 21.

Különféle márkák és sok próbálgatás után eddig az egyetlen olyan hidratáló krém, amelyet elvisel a mitesszeres, zsírosodó bőröm, és amelyet szívesen felkenek. Szemkörnyékre is szívesen kenném, ahhoz viszont túl sűrű, kemény az állaga (csak az állaga sűrű, érzetre - thanks! - nem az). Lehet, hogy egy könnyebb textúrájú, még gyorsabban-jobban felszívódó krémet szívesebben használnék, de ha ilyet nem találok, akkor ezzel is elégedett leszek, és továbbra is használni fogom. Zsíros bőrűeknek hidratáló krémnek ajánlom. Kinyomva ijesztő, de felkenve meglepően jó.