Wonderland

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2017. március 2.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2018. május 23.

rimmelt hasznaltam nagyon sokaig de sajnos eszre vettem, hogy mar nem fed olyan jol mint regen. Vagy a borom valtozott vagy pedig az alapozo osszetetele.
Youtubereknel lattam, nagyon kivancsi lettem ra. Nekem kombinalt es kreol borom van. A legsotetebb arnyalatat vettem emiatt meg. Amikor felkentem akkor nagyon megijedtem mert nagyon vilagos szine volt es azt ereztem, hogy nem is fog mukodni a kreol boromon. Viszont mintha kesobb felvenne a borom szinet, nagyon erdekes , de amikor megszarad akkor szep es intenziv fedese van. Egesznap matt, nem csillog es nem is olajos. termeszetes hatasa van es mintha a szemem alatti karikakat is elfedne. En nem hasznalok alapozo elott sem arckremet, sem primert mivel akkor neheznek erzem a boromet. Púderezbi se szoktam, csak maga az alapozo es kicsi bronzosito van.
Meg tesztelem, de igy ket het utan csillagos otost adok neki ! :)))

Vichy Liftactiv Serum 10 Szempilla és Szemkörnyékápoló

Vichy Liftactiv Serum 10 Szempilla és Szemkörnyékápoló
2017. október 7.

Olyan sokat vartam tole mivel vichy , de eletem csalodasa volt ennyi penzert :(
Harom honapja hasznalom es semmi valtozas. Adagolni is nehez lehet.
Senkinek nem ajanlom :(

Elmex Gél

Elmex Gél
2017. április 5.

A fogorvosom ajanlotta , nem nagyon hittem benne . Kicsi tubusban van de fel eve hasznalom , eleg egy borsoszemnyi adag.
Nagyon eros lett a fogzomancom tole es mar nem vagyok erzekeny a hideg/ meleg folyadekra. Csak ajanlani tudom !:)