WorkingClassGirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Purito From Green Deep Foaming Cleanser

Purito From Green Deep Foaming Cleanser
2022. május 22.

Opálosan csillogó szilárd, sűrű krém állaga van, ami szépen felhabzik selymes habbá. Kevés is elég belőle. Nagyon jól tisztít, eleinte úgy tűnt, kicsit durva is, a cerave habzó lemosójához képest erősebben tisztít, de eddig nem bántotta a bőröm, bár hosszú távon nem szoktam használni. Utazáshoz tökéletes, kapni praktikus 30mls kiszerelésben, és sokáig elég.

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream

La Roche-Posay Anthelios Uvmune 400 Invisible Fluid SPF50+ Sun Cream
2022. április 24.

Jó kis darab.
Könnyű állag, vékony réteget képez, kényelmes, jól véd. A legnagyobb plusz pont, hogy egyáltalán nem csípi a szemem. Engem kedvenc fényvédőim is szoktak kicsit csípni nap végén. Fizikai, kémiai nem számít, de ez valahogy nem. Könnyen beszerezhető, az is fontos. A finishe nekem annyira nem tetszik, kicsit fáradt hatást kelt rajtam. Az adagolás nehézkes, mint minden folyékony terméknél.
A legnagyobb hátránya, hogy baromira fog, megsárgít mindent, az átlagos és elfogadható mértéket bőven meghaladja ez a sárgaság. És nem csak a fehér ruhákat.

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack
2022. március 8.

Frissítés: lassan egy éve folyamatosan van belőle itthon. Ősszel-télen nélkülözhetetlen, de nyáron is a kedvenc éjszakai krémem. Nyugtat, táplál, elég gazdag, de nem okoz pattanásokat, becuppantja a bőröm, az a fajta krém, aminek a hatását reggeli sima vizes arcmosás után is érzem. Érdekes, hogy egyes arckrémeken mennyire érezni, hogy milyen olaj van benne, shea vaj, vagy napraforgó olaj... ezen is nagyon érezhető, hogy jojoba olajos.

Jelenleg a kedvenc arckrémem. Csak azt sajnálom, hogy nem vettem észre előbb, hogy itt KM-n sokáig a régi verzió INCI-je volt fönt, így nem vettem meg előbb. Az utobbi időben már nemcsak a cerave és hozzá hasonló alapkrémeket veszem, és ennek örül is az arcom.
Kicsit tényleg olajosabb krém, de az én bőröm gond nélkül beszippantja, nem lesz fényes az arcom, nappalra is gyakran használom fényvédő alá. Jól teljesíti az elárásaimat. Ha érzékeny, kiszáradt, sérültebb a bőröm akkor sem csíp, vagy irritál, kellemesen nyugtat, mérsékli a hámlást stb.
Szép, nagy tubusban érkezik, és illatanyag mentesként is finom, semleges krém illata van.

6 ÖSSZETEVŐ

Az ausztráltasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata.Az összetevő a gyártó tesztjei szerintmegakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnalenyhítiviszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint... tovább >>

Disodium Oleamido Mea Sulfosuccinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen