WorkingClassGirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++

Purito Centella Green Level Unscented Sun SPF50+/PA++++
2020. február 23.

Up: Elvileg nem víz- és izzadságálló :/ ezért ez csak a téli kedvenc fényvédőm lesz. Bár újrakenem őket napközben, a nyári melegben szeretem ha mindenképpen megbízható, tartós a fényvédőm

Ilyen jó fényvédőt rég nem használtam! Ez volt az első gondolatom, aztán azon gondolkodtam, mikor volt az a régen, de nem emlékszem, hogy volt-e valaha ilyen jó fényvédőm. És mindezt szép összetevőkkel, jó áron.
Könnyű, hidratáló krém állaga van, szépen beszívódik, nem zsíros, nem nagyon gazdag, nem vaskos, a legtöbb bőrtípusra jó lehet, ha hozzáigazítjuk kicsit a rutint. Aki matt finisre vágyik annak nem javaslom, ki tud fényesedni a bőr alatta, de nem zsíros, vaskos, csúnya móron. Szépen rétegezhető, minimàlisan morzsálódik, amennyire legalább eddig mindegyik fényvédő tette nekem.
Eddig csak egy tubussal használtam el, télen, így teljes körű véleményem még nincs, de nyáron arckrém helyett is beválhat.
A másik két kedvencemnél (Biore uv kids, Canmake mermaid uv gel) pillanatnyilag sokkal jobban szeretem, főként a bioret ütötte ki, a Canmake kicsit szárító-mattító hatása nyáron még jól fog jönni a hőségben, a biore jó tulajdonságait viszont teljesen pótolja, és közben kényelmesebb, jobb.
Ez is olyasmi, aminek mindig kell itthon lennie ezentúl.
Örülök, annak is, hogy egy régi termek unscented verziója, remélem más márkák is realizálják, hogy igény van az illóolaj mentes termékekre.

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél

CeraVe SA Bőrsimító Lemosó Gél
2020. február 16.

Most ez a kedvenc lemosóm, én olajos lemosó után használom, nem száritja az arcom. Örülök, hogy már hazai polcokon is látni.
A márka habzó lemosójához hasonlít, ennek kevésbé finom a habja, viszont jobban, valahogy mélyebben tisztít, és hámlaszt is, de ezt valószínűleg csak érzékenyőrűek és a hozzám hasonlóan erős retinoidot használók érzik meg.
Ami fura, és nem tetszik, hogy bha lemosónak nevezik, mikor főleg pha-t tartalmaz.

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé

Eucerin DermoPure Mélytisztító Arclemosó Zselé
2019. november 3.

Én meglepődtem, higy tényleg egy viszonylag gyengéd lemosó. Nem habzik, csak mininálisan. Főleg reggel használom, így a hatásával sem lehetek elégedetlen. A legnagyobb bajom, hogy kicsit benéztem, mert nem erre volt szükségem, egy jó szalicilsavas arclemosót kerestem, de ez nem az, alig van benne, de ez az én hibám, nem kifejezetten a terméké. Újra nem veszem. Ár-érték arányban nem rossz, nagy adagot kapunk, bár szerintem nem is annyira éri meg, ha már nem egy egyszerű, gyengéd, sima, olcsó lemosót veszek, legyen benne valami hatóanyag is.

5 ÖSSZETEVŐ

Az ausztráltasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata.Az összetevő a gyártó tesztjei szerintmegakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnalenyhítiviszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint... tovább >>

Disodium Oleamido Mea Sulfosuccinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen