WorkingClassGirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

1 ELADÓ KRÉM

Isana Aktív Szenes Fátyolmaszk

Isana Aktív Szenes Fátyolmaszk
2020. augusztus 8.

Teljesen használhatatlan. Vastag anyaga van, alig van benne nedvesség, nem maradt fenn az arcomon, szerintem 2 perc után a kukában volt :D
Gyalázat. Pedig örültem, hogy illatmentes, semmi nagyon extra, de hidratáló formulájú fátyolmaszkot találtam olcsón.
Ráadásul, bár a benne lévő eszencia áttetszőnek látszott, mintha foszlott volna a maszk anyaga vagy nem tudom, de fekete maszatot hagyott itt-ott, de nem egyenletesen, le is kellett mosnom az arcom utána.

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz

Balea Med Ultra Sensitive Arctisztító Víz
2020. augusztus 8.

Nagyon jó kis tonik, sokszor újra vettem. Becsapós neve van, de nincs benne semmilyen felületaktív anyag, nem lemosó, nem micellás vízről van szó.
Őszintén semmi extra, pozitív hatása sincs, én vattalapon szeretem használni, arclemosás után áttörölni az arcom, mivel jól esik. Nagyon sokat öblögetem arcmosás után az arcom, hogy ne maradjon rajta lemosó maradvány, ennek a kicsit túlzó öblítésnek a folytatása ez a tonikos áttörlés is, az utolsó tisztítószer molekulát is el akarom távolítani :D ha hasznos összetevőket, erős hidratálást vagy egyéb extrát keresel egy tonikban, nem ezt javaslom, de nekem éppen megfelel a fent leírtakra: nem árt, olcsó, szép és minimál incivel.

Neutrogena Rapid Clear Stubborn Acne Daily Leave-On Mask

Neutrogena Rapid Clear Stubborn Acne Daily Leave-On Mask
2020. július 31.

Először leírom röviden a véleményem a BP-ről, hogy tiszta legyen a termékkel kapcsolatos érzéseim, meg, hogy hogyan is használom.
Talán a legjobb hatóanyag pattanások ellen, mindig kell itthon lennie, ha sürgősen szükségem lenne rá, kéznél legyen. Mivel azonban szerintem a bőr számára nem kifejezetten hasznos (azt az "apróságot" leszámítva, hogy hatékonyan kezeli a pattanásokat), nem használom naponta, nem egy niacinamid vagy retinoid, ami egészségesebbé, jól működőbbé teszi a bőrt az én véleményem szerint. Mégiscsak egy oxidatív anyag... Viszont ha kell, akkor számíthat rá az ember. Lehúzza a gyulladást, fertőtlenít, megelőzi az új pattanásokat.
Én két féle képpen használom: short contact terápiaként, és spot treatmentként. Így ezt a krémet is így szoktam bevetni, annak ellenére, hogy nem túl erős, hatékony. Röviden (kb 10 percre) felkenem a teljes arcomra, erre általában ritkábban van szükség, de több nap egymás után, ha valamitől jobban kipattogok, így nagyon hatékonyan teszi rendbe a dolgokat, lemosás után pedig jöhet egy rendes, kíméletes, bőrnyugtató rutin. Könnyű krém, teljesen beszívódik, nem ragacsos, szinte olyan semmilyen a jó értelemben. Ahogy én használom csak kicsit szárít. Spot treatmentként nem annyira erős, én estére a rutin végén szoktam felkenni, és így azért kicsit gyenge, de nem is erre feljesztették, ezért nem vonok le pontot. Összességében jól összerakott, gyengéd, nem nagyon irritáló formula, nem vészes az ára, nekem vagy fél éve megvan, és még mindig rengeteg van benne. Ha elfogy maximum azért cserélem le, mert ilyen rövid hatóidővel vsz erősebbet is elbírnék, és az talán spot treatmentként is jobban bevállalná, két azonos hatóanyagú terméket nem szeretnék itthon tartani.

5 ÖSSZETEVŐ

Az ausztráltasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata.Az összetevő a gyártó tesztjei szerintmegakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnalenyhítiviszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint... tovább >>

Disodium Oleamido Mea Sulfosuccinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen