Best of Beauty 2019

WorkingClassGirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil

Kosé Cosmeport Softymo Speedy Cleansing Oil
2019. június 20.

Évek óta csak szemeztem vele, aztán elegem lett az itthon kapható olajos lemosókból és megrendeltem. Olyan jó, mint vártam :) Híg, könnyű olaj, nekem mindent leszed, helyet ad a rutinomban egy kis arcmasszázsra, és nagyon könnyen, gyorsan le lehet öblíteni. A teljes illatanyagmantességtől pedig repes a szívem. Jó minőségű a csomagolása is, szerintem kitartok ennél és rendelek utántöltőket, hogy ne fogyjon ki.

CeraVe Hydrating Cleanser

CeraVe Hydrating Cleanser
2019. június 16.

A közepes méretűt megkaptam ajándékba, és nagyon örülök, hogy nem ebből vettem magamnak nagy flakonnal. Ez a cerave lotion lemósónak szánt verziója. Könnyű krém, nem habzik egyáltalán, nem is érzem annyira, hogy különösen tisztítana.
Nekem csak reggel kényelmes használni, a nap végén inkább egy erősebb lemosót használok.
Azonban érzékeny bőrre megváltás lehet, erős retinoid mellé pl., nekem is volt olyan időszakom, amikor jól jött volna.

LVLY Sminklemosó Olaj Gojibogyó-Kivonattal

LVLY Sminklemosó Olaj Gojibogyó-Kivonattal
2019. június 16.

Nekem sem lett az igazi. Túl sűrű, és viszonylag nehéz lemosni. Egy időben az volt az érzésem, hogy ki is pattogtam tőle. A csomagolása valóban rossz, én konkrétan látni is szoktam, hogy lenyomáskor kispriccel a pumpa mellett.

5 ÖSSZETEVŐ

Az ausztráltasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata.Az összetevő a gyártó tesztjei szerintmegakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnalenyhítiviszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint... tovább >>

Disodium Oleamido Mea Sulfosuccinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen