WorkingClassGirl

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. március 19.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Isehan Kiss Me Mommy UV Aqua Milk SPF50+ / PA++++

Isehan Kiss Me Mommy UV Aqua Milk SPF50+ / PA++++
2021. június 9.

Tavasszal is nagyon szerettem. Elég fényes néha, de nem zsíros, és elég kényelmes. Soha nem morzsálódik rajtam! Maszk ide vagy oda.
Várom az utánpótlást, kíváncsi leszek, bejön-e nyáron.

Nem bántam meg, hogy megvettem, rendeltem is utánpótlást.
Könnyen kenhető, bizonyos krémek felett extra gyorsan beszívódik, így érdemes egyszerre egy kisebb régióra felvinni. Kicsit ragacsos, néha nyálkásnak ható állaga van, de nem rossz, beszívódás után semmi kellemetlen érzést nem okoz. Nem fehér, nem vakolat, nem zsíros, de kicsit fényes.
Nekem mostanában eléggé szárazba hajló a bőröm, így arckrém mindenképpen kell alá. Nyári hőségben vsz nem ez a legjobb választás arcra.
Elég tartós is, én csak vízálló fényvédőket szeretek használni, hogy ne tűnjön el egy rossz mozdulat után. Mindennapi tevékenységek mellett (maszk hordás, orrfújás stb) nem is okozott meglepetést, vizes közegben, sportolás közben nem teszteltem.

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50

Evy Daily Defense Face Mousse SPF50
2021. június 9.

Nem rossz, jelenleg a legjobban működő fényvédőm, az is igaz, hogy sos rendeltem, mert a kedvencem kifogyott, az újonnan kipróbáltak, amiket külföldről rendeltem, meg rettenetesek voltak, szóval nem vagyok olyan szőrös szívű vele :D
Kicsit ragacsos, fényes, de kényelmes viselni, nincs olyan érzésem, hogy hagy egy réteget. Gyorsan beszívódik, arckrém nélkül nekem jobban működik nyári melegben, nem szárít.
Jól véd, nem érzem, hogy megkapna a nap, nem erősödnek a pigmentfoltjaim. Könnyen rétegezhető, újrakenhető. Ami az egyik legfontosabb nekem, hogy nem morzsálódik, egész napos maszkviselés mellett sem.
A hab állaga inkább hátrányokkal jár, mint előnyőkkel szerintem, nehéz és furcsa eloszlatni, kimérni is nehéz, mennyi kell, de pár nap után azért rááll az ember.
Az én szemeim gyakorlatilag minden fényvédő zavarja kicsit. Ez csak átlagos mértékben csípi, ha nem kenem bele, nem izzadom bele stb., teljesen jó szemkörnyékre is.

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack

Purito Dermide Cica Barrier Sleeping Pack
2021. április 17.

Jelenleg a kedvenc arckrémem. Csak azt sajnálom, hogy nem vettem észre előbb, hogy itt KM-n sokáig a régi verzió INCI-je volt fönt, így nem vettem meg előbb. Az utobbi időben már nemcsak a cerave és hozzá hasonló alapkrémeket veszem, és ennek örül is az arcom.
Kicsit tényleg olajosabb krém, de az én bőröm gond nélkül beszippantja, nem lesz fényes az arcom, nappalra is gyakran használom fényvédő alá. Jól teljesíti az elárásaim. Ha érzékeny, kiszáradt, sérültebb a bőröm akkor sem csíp, vagy irritál, kellemesen nyugtat, mérsékli a hámlást stb.
Szép, nagy tubusban érkezik, és illatanyag mentesként is finom, semleges krém illata van.

5 ÖSSZETEVŐ

Az ausztráltasmán hegyi bors virágának és levelének a kivonata.Az összetevő a gyártó tesztjei szerintmegakadályozza a bőrérzékenységet érzékelő TRPV1 receptor aktivitását, ezáltal azonnalenyhítiviszketést és az égő érzést, valamint csökkenti a bőrvörösség megjelenését (az UV sugárzás által kiváltottat is). Ezen túl antioxidáns hatással is bír, mely állítólag 3x nagyobb, mint az áfonyáé, valamint... tovább >>

Disodium Oleamido Mea Sulfosuccinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen