x

20475 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

20475 pont

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 24 vétel
Megnézem

Zadig & Voltaire This Is Him EDT

Zadig & Voltaire This Is Him EDT
2024. február 2.

Érkezett egy minta, felfújtam, és wow! Mennyei a bors, tömjén, vanília egyvelege. Csak valószínűleg keveset fúj a minta, mert nem érzem annyira, mint szeretném, és fürödni akarok benne. Pont annyira édes, hogy ma is elfogadják, de van benne annyi füst és fűszer, hogy odalegyek érte. Már kíváncis voltam rá, de ilyen csodára nem számítottam.

Foreo Bear

Foreo Bear
2023. október 16.

Sokat vacilláltam, végül az egyhangúan elragadtatott vélemények hatására megvettem. Öt napja van meg, tehát még nincs egy hete, hogy használom.
Esténként az arcmosás után használom, reggelente nem mosok arcot, mert elég napi egyszer megfosztani a természetes olajaitól, többszöri tisztogatás már káros lenne a száraz bőrömnek. A három percet még nem sikerült betartanom vele. Magától kikapcsol szerintem nem három, hanem két perc után, és még kétszer visszakapcsolom, hogy mindenen végigszaladjak, tehát legalább a javasolt idő dupláját töltöm vele, de lehet némi ügyességgel csökkenteni, már kitapasztaltam annyira, hogy akár három percbe is beleférjen. Az alkalmazásba programozott kezeléseket még nem próbáltam, youtube videó alapján használtam eddig.
A hozzá kapott szérum másfél használatra volt elég, jónak tűnik, de méregdrága, és van elég jóval olcsóbb vízalapú szérumom itthon, azokkal használom. Többet elhasználok így, mintha csak magam masszíroznám be, és meg is látszik.
Egyedül az első este nem láttam hatását a kezelés után. Már a második alkalommal láttam egy picike különbséget, és most, öt használat után, már meg is tudom fogalmazni. Nekem komolyabb ráncaim nincsenek, a homlokomon van pár, de nem zavaróak. Viszont krónikus hormonhiányos betegség miatt száraz a bőröm és nagyon fáradt küllemű az arcom. Az esti kezelések után sokkal frissebb, tömöttebb, egységesebb a bőröm, és annak ellenére, hogy olajmentes szérum van csak rajta, teljesen hidratáltnak tűnik, ezt a bőrképet eddig csak zsírosabb krémekkel értem el. Persze használok utána hidratáló krémet is éjszakára, de már nélküle teljesen rendben van a bőröm a készüléknek köszönhetően, és reggel is tömörebb, frissebb bőrrel ébredek. Az arcomat is megemeli egy picit. Az egyik szememen enyhe, de sajnos feltűnő ptosis látható, az még nem enyhült, de remélem, hogy azon is fog idővel segíteni.
A használata egyszerű, gyors, és szerintem jobban hasznosul vele a szérum, igaz, hogy többet is kenek, de biztosan jobban felszívódik. Nekem nem volt semmilyen beavatkozásom, de nekem is erősen birizgálja a hajamat, amikor a homlokomon megyek vele végig.
Engem a külseje nem medvére emlékeztet, hanem egy bogár nagy gülüszemeire. Cuki szerkentyű, és remélem, hosszú és sikeres utunk lesz együtt.

Maison Alhambra Jean Lowe Nouveau EDP

Maison Alhambra Jean Lowe Nouveau EDP
2023. október 12.

Érdekes illat, keveredik benne a sáfrányos-oudos-rózsás és a gourmand vonal, és szépen együtt tudnak működni, a száraz kakaó-karamell és a némileg állati jegyek kiegyensúlyozzák egymást, így végig egy nem elvadult, de nem is simulékony vagy unalmas illatot kapunk. Szépen együtt dolgozik az oud és a kakaó, kidomborítják egymás közös jegyeit és lekerekítik az éleket, nincs benne szúrósság, durvaság. Szép illat, de nem túlságosan erős vagy nagy hatósugarú, bőrön mérsékelten tartós, de idővel ez javulhat.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ