Best of Beauty 2019

x

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 14 vétel
Megnézem

Tesori D'oriente Japanese Rituals

Tesori D'oriente Japanese Rituals
2018. május 10.

Üde, bájos, citrusos rózsa, könnyed és szerethető. Friss és zöldes. A leírásban szereplő enyhe füstölő annyira enyhe, hogy én nem találom nyomát sem, de tény, hogy brutál füstökhöz vagyok szokva, talán ezért nem tűnik fel. De ebből nem is hiányzik. Gyönyörű üveg és gyönyörű illat, az ára pedig elképesztően kedvező, mint a többi Tesorinak. Felhőtlen, ráérős tavaszi-nyári sétákhoz tökéletes, boldog illat.

Gerovital Plant Korpásodás Elleni Sampon Ichtiollal

Gerovital Plant Korpásodás Elleni Sampon Ichtiollal
2018. május 8.

A legjobb korpa ellen. Évtizedekig gyötört a korpa, hosszas kínszenvedés és számtalan próbálkozás után végül a Syoss korpásodás elleni samponja nyújtott enyhülést éveken át. Aztán valami megváltozott, és már nem segített, újabb pár év keresgélés, vélemények többszöri olvasgatása, majd kipróbáltam ezt, mivel a márka más termékeivel már volt igen pozitív tapasztalatom és nagyon jó márkának tartom. Ez is csodaszernek bizonyult a számomra. Remélem, hosszú távon is ugyanúgy be fog válni, mint most már kb egy éve. A szaga ütős, de próbáltam büdösebb cuccokat is, amikkel nem mentem semmire. Megszoktam a szagát, a hatásának pedig nincs párja.

Lady Gaga Eau De Gaga

Lady Gaga Eau De Gaga
2018. február 9.

Na, miután már tényleg baromira olcsón az ember után dobják, lecsaptam erre a megszüntetett illatra. Nekem a csomagolás és az üveg telitalálat, bár már korábban megjegyzésben írtam, hogy nagyon a by Kilian üvegekre hajaz, de sehol nincs már új a nap alatt, talán már évezredek óta, tehát a lényeg, hogy esztétikus, nekem nagyon tetszik. És maga az illat is.
Erősen teás, mint egy jó Earl Grey, benne van a fekete tea és a bergamott, főleg a citrusos kezdéskor, majd a citrus háttérbe szorul és a tea erősödik fel. A nyitány kicsit a Green Tea-t juttatja eszembe, de míg az inkább citrusos, itt végig a tea dominál. Ami nincs is az illatjegyek között! A lime rendben van, az jön is az elején, de hogy én ebben nem érzek se ibolyát, se bőrt, se fát, az egyszer biztos. Annyira teás, hogy a Jacomo Art Collection No. 8-at is idézi, pedig az minden, csak nem citrusos. Szóval én elégedett vagyok ezzel az illattal. Nem érzem úgy, hogy illene az üveghez, mert nagyon könnyed, inkább friss, üdítő. Kíváncis vagyok, a TF-es Azure Lime-os hasonlítás mennyire állja meg a helyét, ahhoz a TF-hoz nem volt még szerencsém.
Hogy férfias vagy nőies, azt képtelen lennék megmondani, én ilyen leegyszerűsítő kategóriákban nem gondolkodom.
Egy problémám van vele, ami miatt hajlanék a négy csillagra inkább: az ereje és a tartóssága nem a legjobb, de hát friss illatról van szó, emiatt nem vonok le pontot.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ