x

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2013. március 8.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 18 vétel
Megnézem

Wizzit Epiláló Készülék

Wizzit Epiláló Készülék
2021. július 31.

Szemöldök környékére nagyon jó, más szőrzetre nem, de én csak szemöldökre használom, arra pótolhatatlan.

Lush Dirty Testpermet

Lush Dirty Testpermet
2021. június 10.

Mióta megvan már, és még nem írtam róla, pedig nagyon szeretem, egyedi, friss, herbás-mentás, és testpermethez képest elképesztően erős és tartós, volt szerencsém edp-nek nevezett termékekhez, amik a közelébe sem értek a hatóerejének és időtartamának. Tetszik az ötletes csomagolás, az őrült mennyiség, és a magával sodró frissesség, ami árad belőle. Nem a tipikus parfüm, sokan nem tudják hova tenni, inkább természetközeli hűvös aura.

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy

Tesori d'Oriente Thalasso Therapy
2021. június 1.

Nagyon szeretem ezt a sós, friss illatot, természetközeli és üde, csak kár, hogy nem erősebb és tartósabb. Valóban tengerillatú, valahogyan algás is, és a sajnos alig érezhető leszáradása gyönyörű krémes egyveleget nyújt, mintha a bőrömről a sós víz leáztatta volna a naptejet. A citrusos rész rajtam nem igazán jön elő.
Nagyon illő nevet is találtak neki, tényleg az az érzésem, hogy az ásványokban gazdag tengervíz ellazító, relaxáló ölelése vesz körül és feltölt. Nyugodt, békés, ráérős napozásokhoz illik. Sajnos egy kevés valahogy kifolyt az üvegből, amikor megérkezett hozzám, és lemarta a gyönyörű kék mintázatot a fémpalackból. Annak ellenére, hogy nem találom elég erősnek, öt pontot adok rá.

1 MÁRKA

3 ÖSSZETEVŐ