xadriennx

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

Image Skincare Ageless Total Facial Cleanser

Image Skincare Ageless Total Facial Cleanser
2020. április 11.

Már újra vettem, imádom! Reggel-este alkalmazva nekem túl erős, így csak este használom és utána megkapja a bőröm a Retinolos éjszakai krém párját. Felváltva alkalmazom az enyhén mentolos bőrradíros, szintén Aha savas Ageless maszkkal. Nagyon fontos, hogy a lemosót langyos vízzel habosítsuk fel a tenyerünkben, soha ne töményen, vagy csak vizezett arcra kenjük fel! Dörzsölni nem szabad, engem akkor is kipirosított nagyon, ha sminket mostam le vele. A szemem környéke nagyon nem tolerálja, ott kiszárít, sőt fájdalmasan kipirosodik tőle. Fokozatosan kell hozzá szokni, ezek erős cuccok, de valóban működnek és bár nagyon drágák is, az én (korábban pigmentfoltos) bőröm hálás érte.

LashGabriel Szempilla és Sminklemosó Hab

LashGabriel Szempilla és Sminklemosó Hab
2018. április 19.

Három éve viselek tartós műszempillát, számomra a minőség és a biztonság volt a két leglényegesebb szempont a csodás esztétikai kivitelezés mellet, amikor kiválasztottam a szalont és a stylistot.
Ez a termék hiánypótló a piacon, mivel a hibátlan pillák luxusérzetének megőrzéséhez nem volt speciális tisztító készítmény.
Ez a hab állagú sampon megoldotta a helyzetet: alaposan és maszatmentesen távoli el minden sminket - a pillákról és az arc egészéről egyaránt.
Az én bőrömnek különösen jót tett a használata, a pilláim pedig sokkal tovább maradnak épen (van viszonyítási alapom a hab elérhetőségét megelőző időszakból).

A szemem nem irritálja, az illata épp elég (és nem tolakodó) - én a kék és a narancssárga verziót próbáltam.
Amellett, hogy a pilláknak fellélegzést ad a tisztítás után, a szemünk épségére is vigyáz a higiénia által.
Nagyon pici kell belőle és sokáig elég.
Maximális 5 csillag!

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2018. február 17.

Tegnap volt szerencsém kipróbálni, pont az üveg volt, ami miatt nekem is kikiabált a polcról. Nem szeretem a piros színt, azt hittem, valami fülledt, nehéz illat lesz.. de nem!! Sőt! Tiszta és kellemes. Imádottam évekig a Jimmy Choo első edt-je volt, de valahogy elkezdtem nehéznek érezni. :/ Ebben a parfümben szintén van körte, bors és jázmin, de mégsem olyan testes, mint a JC, úgyhogy nekem lehet megvan az új kedvencem! :D
Egy fújással a csuklómon jöttem haza, még az esti zuhanyzásnál is ott volt és az illat minden fázisában tetszett, amit éreztem.
Barátnőm azt mondta rá, hogy neki semmilyen, mintha csak letusolt volna, de nekem nagyon bejött ez az illat!

1 MÁRKA