Best of Beauty 2019

xadriennx

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. január 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 5 eladás
Megnézem

LashGabriel Szempilla és Sminklemosó Hab

LashGabriel Szempilla és Sminklemosó Hab
2018. április 19.

Három éve viselek tartós műszempillát, számomra a minőség és a biztonság volt a két leglényegesebb szempont a csodás esztétikai kivitelezés mellet, amikor kiválasztottam a szalont és a stylistot.
Ez a termék hiánypótló a piacon, mivel a hibátlan pillák luxusérzetének megőrzéséhez nem volt speciális tisztító készítmény.
Ez a hab állagú sampon megoldotta a helyzetet: alaposan és maszatmentesen távoli el minden sminket - a pillákról és az arc egészéről egyaránt.
Az én bőrömnek különösen jót tett a használata, a pilláim pedig sokkal tovább maradnak épen (van viszonyítási alapom a hab elérhetőségét megelőző időszakból).

A szemem nem irritálja, az illata épp elég (és nem tolakodó) - én a kék és a narancssárga verziót próbáltam.
Amellett, hogy a pilláknak fellélegzést ad a tisztítás után, a szemünk épségére is vigyáz a higiénia által.
Nagyon pici kell belőle és sokáig elég.
Maximális 5 csillag!

Giorgio Armani Sí Passione EDP

Giorgio Armani Sí Passione EDP
2018. február 17.

Tegnap volt szerencsém kipróbálni, pont az üveg volt, ami miatt nekem is kikiabált a polcról. Nem szeretem a piros színt, azt hittem, valami fülledt, nehéz illat lesz.. de nem!! Sőt! Tiszta és kellemes. Imádottam évekig a Jimmy Choo első edt-je volt, de valahogy elkezdtem nehéznek érezni. :/ Ebben a parfümben szintén van körte, bors és jázmin, de mégsem olyan testes, mint a JC, úgyhogy nekem lehet megvan az új kedvencem! :D
Egy fújással a csuklómon jöttem haza, még az esti zuhanyzásnál is ott volt és az illat minden fázisában tetszett, amit éreztem.
Barátnőm azt mondta rá, hogy neki semmilyen, mintha csak letusolt volna, de nekem nagyon bejött ez az illat!

Garnier BB Krém Olajmentes

Garnier BB Krém Olajmentes
2017. december 13.

Az Estée Lauder alapozóm mellett a másik alapdarab. Ha tényleg csak leheletnyi sminkhez van kedvem, akkor választom ezt a BB krémet. Több márkát is kipróbáltam, nekem ennek az állaga, színe jött be leginkább (bár még a Medium árnyalata is elég világos). Sajnos hamar leolajosodik és elmászik még a fixálás ellenére is, viszont nem pattanásosodom tőle és nincs alatta fullasztó érzés.

1 MÁRKA