xandra932

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2015. október 13.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Tom Ford Metallique EDP

Tom Ford Metallique EDP
2019. augusztus 20.

Engem nagyon megfogott az illata, a kinézetéhez hűen van az illatnak némi fémes jellege. Szerintem nem tipikusan nőies illat, a kicsit vaníliás karakter ellenére sem, bár úgy gondolom pont ezért tetszik. Egyértelműen tükrözi a luxust, viszont a tartósságával, szilázsával nem voltam elégedett...teszek még egy próbát , hátha..

Tom Ford Noir Extreme EDP

Tom Ford Noir Extreme EDP
2016. december 24.

Douglesben tett latogatasaim soran mindig megillatolom, es rendszerint racsodalkozom, hogy ferfi illatrol van szo... szamomra mindenkeppen van egy feminim vonulata, es komolyan gondolkodoba esem , hogy megvasarlom magamnak. ( nokent) . Kedves hozzaszolok, varom velemenyetek! :) <3

La Prairie Life Threads Ruby

La Prairie Life Threads Ruby
2016. február 24.

Annyira krémes, és balzsamos illat, karakterre leginkább a Samsara-hoz hasonlítanám. Nem kifejezetten nagyon fiataloknak készült, én úgy érzem. Decens, elegáns, intelligens nőn tudom csak elképzelni. Kifejezetten tetszik , hogy egyáltalán nem érződik semmiféle szúrósssága, ugyanakkor nemis negédes. Egy törékeny nőt juttat eszembe, aki kecsesen végigsétál az úton, mintha a vörös szőnyeg lenne ! :)) Nagyon jó benyomást tett rám :)