xbarbarella

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. november 24.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal
2019. február 13.

Nekem sajnos nagyon nem jött be ez a szappan. A hulladékmentes életmódom egyik lépéseként próbáltam ki, de csalódnom kellett. Az első pár hajmosáskor tetszett, még puha volt a derékig érő hajam, nagyon lelkes voltam, aztán minél többet használtam, annál több probléma jelentkezett. Szerencsére mindig is elég volt kb másfél hetente hajat mosnom, viszont ettől a szappantól iszonyatosan gyorsan zsírosodik. Egyedül a hajmosás napján szép a hajam, utána már össze kellett fognom, aztán maximum 3 nap után mosás. Arról nem beszélve, ha még sportoltam is... A másik nagy csalódás, hogy a hajam teljesen olyan, mint ami tönkrement. A fésülködéssel sosem volt problémám, viszont most szó szerint fájdalmat jelentett ez a napi procedúra. Ráadásul olyan gubancok keletkeztek a hajamban, amit hiába próbáltam kifésülni, csupán "letörni" tudott. Ilyen korábban sosem történt. A harmadik pedig, hogy a hajam elvesztette minden fényét, egy idő után már rögtön hajmosás után lapos volt, és nagyon gyakran éreztem zsíros tapintásúnak, csomósnak a hajamat, rögtön hajszárítás után. Leálltam vele, mielőtt a hajam teljesen tönkremegy és a felétől letöredezik a nagy szárazságtól, nem tudom, mikor fogom elhasználni.

Balea Exotische Vanille Bodycreme

Balea Exotische Vanille Bodycreme
2019. január 31.

Abszolút kedvenc lett ez a csodaszer, amit fenntartásokkal vettem meg 600 forintért, elcsábulva a vanília láttán. Amint először kibontottam, és megcsapott az illata, a vaníliás krémtúró jutott az eszembe, ami gyermekkorom nagy kedvence volt, úgyhogy jól indult a dolog. Aztán amint megtapasztaltam az állagát, nagyon örültem, hogy végre nem a szokásos, vizes valami, ami 1 perc után semmivé válik a bőrömön. Nagyon klassz termék, a bőröm is szereti, úgyhogy azt hiszem, végre lehorgonyozhatok "A" testápoló mellett.

Balea Rebarbara & Vanília Testápoló

Balea Rebarbara & Vanília Testápoló
2019. január 31.

Az illata fantasztikus, és rettentően emlékeztet valamilyen cukorkára (vagy talán valami pillecukor szerű dologra?!), amire pontosan még nem jöttem rá, de imádom, hogy a pizsamám is mindig átveszi az illatát, így mindig érzem. Elég vizes az állaga, és az én fakéreg bőröm kb 2 perc alatt úgy néz ki utána, mintha nem is kentem volna be... Ezért egy pont mínusz, de legalább nem viszketek tőle és nem irritálja a bőröm.

1 MÁRKA