Best of Beauty 2019

xfxff349

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2017. november 13.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal

LVLY Arcmaszk Manukaméz-Kivonattal
2019. július 11.

Nekem ez sajnos nem jött be. Az tény, hogy másnapra hidratáltabb lett az arcbőröm, de annyival mégsem lett jobb a helyzet, hogy kihagyjam a hidratálókrémet. Felkenve elég furán csípte pár percig a kiszáradt részeket, és utána is elég furcsa érzés volt, mintha melegítene a krém. Az illatáról már nem is beszélek, gyomorforgatóan mű és édes. Összességében semmi extra, nekem a baleás arcmaszkok sokkal-sokkal jobban beváltak, plusz azoknak az illata is sokkal kellemesebb.

Bourjois Rouge Edition Velvet

Bourjois Rouge Edition Velvet
2019. július 2.

Tényleg picit szárít és kiadja az ajkak ráncait, ellenben szép mattra szárad: Sok idő kell neki, míg teljesen megszárad, ám utána már nem hagy nyomot sem poháron, sem szalvétán. Szép tartós, órákat kibír melegben/hidegben, sőt, az evést-ivást egészen jól bírja, a kopása pedig nem annyira látványos. Az egyetlen hibája az aplikátor, nekem nagy kihívást jelent vele szépen felvinni, de másik ecsettel prímán lehet vele dolgozni. Összességében szerintem megéri az árát, tartós, szép és erős színei vannak és nem kell percenként a tükröt lesni, hogy elkenődött-e.

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel

Helia-D Botanic Concept Frissítő Arcpermet Szőlővízzel
2019. július 1.

Hát nekem ez nem jött be sajnos. Az illata kellemesen édes (habár ez nagy melegben nem mindig előny), viszont semmi tartóssága nincs, frissíteni nekem nem frissíti fel az arcom sajnos és hidratáltság érzését sem nyújtja. Egy sima, illatanyagmentes termálvíz nekem többet segít a nyári melegben.