XiaMengTing

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 23.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder

Innisfree No-Sebum Ásványi Púder
2018. március 17.

Általában 2-3 órára mattítja le valamelyest az arcomat, ami egész jó teljesítmény, ahhoz képest, hogy a bőröm extrán zsíros, ráadásul a páratartalom is gyakran elég magas errefelé. Nem fehéríti le az arcom, nem kelt maszkos hatást, nem nehezíti el, pattanásokat sem okozott. A csomagolását nem szeretem annyira, de mivel a termék maga jó, ezért nem vonok le pontot.

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5

The Ordinary Hyaluronic Acid 2% + B5
2017. november 21.

Már elhasználtam egy üveggel, de újra fogom venni. Hiába zsíros a bőröm, nagyon vízhiányos is. Viszont mióta ezt használom, egyáltalán nem feszül a bőröm. Hidratálót persze használok még mellé, de így együtt tökéletes. Igazából többet nem is vártam ettől a terméktől, úgyhogy nagyon elégedett vagyok vele. Kissé ragacsos, de 1-2 perc alatt felszívódik.

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs

Catrice Ultimate Colour Lip Colour Ajakrúzs
2017. október 24.

Red My Lips árnyalatban vettem meg. A színe nagyon tetszik, az illata kellemes, nem tolakodó, és miután felkenem, már nem érződik. Elég krémes formula, úgyhogy szájceruzával használom. Kb. 3-4 óráig marad fenn, az evést nem bírja, az óvatos ivást igen. Nem szárítja az ajkaimat. Drogériás viszonylatban ez a kedvenc rúzsom. A színválaszték is nagyon szép, a Maroont még biztos meg fogom venni.

7 ÖSSZETEVŐ

Hydrogenated Rosin i EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott