xixi

Regisztráció dátuma: 2012. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. december 5.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 19 eladás
Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam

Kneipp Winterpflege Ajakbalzsam
2019. április 4.

Testes, viaszosabb érzetű ajakápoló, engem a magyar Primus ajakbalzsamra emlékeztet.Az illata nem kellemes szerintem, a tűrhető kategória, bevállalhatták volna az illatmentességet ehhez a termékhez, passzolt volna hozzá. Megfelelően ápolja az ajkakat, de a csomagolása csábított el igazából. :)

Qilive Elektromos Szilikon Arctisztító és Arcmasszírozó Készülék

Qilive Elektromos Szilikon Arctisztító és Arcmasszírozó Készülék
2019. március 6.

Zuhanyzás közben használom arctisztításra és teljesen hozza azt amit hozhat egy ilyen típusú készülék szerintem. Habzó arcmosás után mindig használok még micellás vizet és miután ezt használom már nem talál a micivizes vatta alapozómaradványt, pedig csak sima szappanos arcmosás után mindig szokott valamicske mutatkozni még a vattakorongon. Nem hinném, hogy a sokkal drágább készülékek annyival többet nyújtanának, mint amennyivel többe kerülnek, bár sosem használtam a Foreo-kat, velük összehasonlítási alapon nincs.

Curaprox Hydrosonic CHS100 Szónikus Fogkefe

Curaprox Hydrosonic CHS100 Szónikus Fogkefe
2019. március 5.

A finom puha Curaprox sörték elektromos változatban, nagyon megörültem neki mikor megláttam, hogy létezik. Nagyon szerettem az ez előtti szónikus Philips-emet, de sajnos a fognyaki érzékenységemhez már a Sensitive fejei sem voltak elég finomak. Ezért döntöttem úgy, hogy visszatérek a manuális Curaprox-hoz amit régen használtam és akkor botlottam bele az elektromos változatba a neten. Megrendeltem és nem bántam meg. Az egyetlen bosszúságom, hogy az én példányom sehogy sem jelzi az akku merülését pedig elvileg kellene. Mivel ezt is neten rendeltem így annyiba hagytam a garanciális kínlódást, de így sokszor sajnos fogmosás közben merül le és ilyenkor át kell váltanom a direkt emiatt tartott manuális Curaproxra.

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethicone/ Silsesquioxane Copolymer EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!