xMirax

Regisztráció dátuma: 2021. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2021. június 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

MAC Studio Radiance Face and Body Radiant Sheer Alapozó

MAC Studio Radiance Face and Body Radiant Sheer Alapozó
2021. december 28.

Jajj én még csak kétszer használtam de már most tudom hogy imádom! Nekem az N1-es színben van meg ami egy picit túl pirosas árnyalatú ez én bőrömhöz (inkább a zöldes árnyalatú az én bőröm), viszont mivel gyengéd a fedése ezért nem probléma. Az állaga csodálatos és gyönyörű természetes fényt ad a bőrömnek! Mindennapi alapozónak tökéletes, viszont nagyobb bőrhibák elfedésére nem alkalmas - korrektorral azt is meg lehet oldani.

Revox Just Azelaic Acid Suspension

Revox Just Azelaic Acid Suspension
2021. október 28.

Sajnos az én bőröm valószínűleg érzékeny az azelain savra :( 1 hónapig használtam és ilyen pattanásos már rég voltam. Ami érdekes hogy a legtöbb pattanás az orromon jött elő, ahol általában nem szokott. Nagyjából 2 hete hagytam abba a használatát és azóta elkezdett szépen kitisztulni a bőröm.
Kicsit érdekes hogy ez történt mert nekem alapjában véve nem túl érzékeny a bőröm, de ez nem tetszett neki.

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra

Uriage Bariésun Kid Gyermek Tej SPF50 + UVA Ultra
2021. október 25.

Nekem sajnos annyira nem jött be mint másoknak. Már egy pár napja folyamatosan használom és legnagyobb problémám vele az hogy nagyon fénylik + nehéz érzete van. Nekem inkább zsíros/kombinált bőröm van és ez egy picit too much (ha nem púderezem le a hajam is az arcomhoz tapad). Illetve igen, lehet érezni hogy van valami az arcodon - talán hidegebb időben ez még nem is akkora baj viszont nyáron biztos nem használnám.
A másik érdekes dolog hogy nagyon furi állaga van. Ezt úgy értem hogy iszonyatosan könnyen kenhető, egy pici mennyiség akár az égész arcodat be tudja fedni, viszont mivel fényvédőből sokat kell használni ezért mindig meggyűlik vele a bajom. A megfelelő mennyiség felkenésével úgy érzem mintha több réteg fényvédő lenne rajtam és elég kényelmetlen.

Update:
Hogy ha az ajánlottnál kevesebb mennyiséget (kb 1 ujjhossz) viszek fel akkor nem olyan rossz. Picit kevésbé csillog + nem érződik olyan nehéznek. Viszont így tényleg csak télre tudom használni

2 ÖSSZETEVŐ