xszemyx

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2013. május 6.
Bőrtípus: Száraz

Megnézem

Maison Alhambra Chants Tenderina EDP

Maison Alhambra Chants Tenderina EDP
2024. május 23.

Sajnos csak 3 ☆-ra, de felhúzom, mert tökéletes mása az eredetinek, ami szintén perces tartósságú. Az illatprofil tehet róla, nem a parfüm, úgyhogy szuper kis locsolnivaló, aki eau tendre illatú szeretne lenni fillérekért :)

Moresque Regina di Fiori

Moresque Regina di Fiori
2024. május 23.

Szerettem volna megtalálni a tökéletes vizes virág illatomat, ezért kipróbáltam az Ella K Pluie Sur Ha Long parfümjét. Első fújáskor kicsit húztam a szám, de nem tudtam megmondani, mi a problémám. Megszagolta férjem is, ő azonnal rávágta, hogy valamelyik virágot túltolták benne, így wc illatosító neki 😬😲 Innentől nem tudtam másra asszociálni, a továbbiakban nekem isvirágos légfrissítőnek hatott. Párhuzamosan teszteltem egy csomó Moresque illatot. Amint megéreztem, tudtam, hogy ő lesz nekem a tökéletes vizes virág illat. Ráadádul a zöldes gyöngyház tündöklés hab a tortán, gyönyörű!

Moresque Perpetual

Moresque Perpetual
2024. május 21.

Meggyespite illat számomra. Egyedi fűszerezésű, titkos receptúra alapján egy kis manufaktúrában készült meggyespite. Sok gourmand illatot kedvelek, de azt parfümként nem, ami már ennyi ehető és nincs benne az illatként hordható kategóriában. 3,5 ☆ ezt pedig már felfelé kerekítjük ugye.

1 smink