xxNikixx

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál
2019. szeptember 10.

Nehéz a spirállal felvinni a festéket a szempillákra.
Valami olyan összetevő van benne amire allergiás vagyok. A szemhéjam bepirosodott, hámlott, égett tőle.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2018. október 22.

Az eddig használt legjobb testradírom. Pontosan olyan amilyennek egy testradírnak lennie kell, az illata annyira nem tetszik, de nem rossz. Bár kicsit drágának tartom teljes áron, de mivel a joy napokon 50%-os kupon volt rá így simán megvettem és nem bántam meg.

Update: sajnos az egyik önbarnítóm nem egyenletesen kopott le így gondoltam leradírozom ezzel, majd a törölközővel jól megdörzsöltem és lejött minden :O valami hihetetlen, nagyon jó termék! Még ami plusz... nincs száraz érzet, nagyon jól hidratálja a bőrömet, ez tényleg csodaszer :)

Update 2: na amit leírtam azt màr nem csinàlnà meg, ugyanis valamit megvàltoztattak rajta.... Az illata sem olyan illetve testradírnak nem nevezném, olyan mint a Fa màrkàjú "testradír" (asszem ananàszos illatú). Egy kalap sz@r az egész, nem tudom miért kell elrontani azt ami jó

Australian Gold Gelée Accelerator with Hemp

Australian Gold Gelée Accelerator with Hemp
2018. május 26.

Nagyon jó illata van, és szolizás után sincs a bőrömnek "szoliszaga". Nagyon jól hidratálja a bőrömet, egyáltalán nem szárad ki tőle. Rendszeres használata mellett egyenletes barna bőrszínem lett, bronzosítót nem tartalmaz. Ha elfogy újraveszem.