xxNikixx

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2011. november 13.
Bőrprobléma: Vízhiány

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2020. augusztus 17.

Nagyon rossz! Ràjőttem,hogy ettől a sampontól ill. balzsamtól viszketett a fejbőröm. A kukàban végezte!

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál

Maybelline Volum' Express The Colossal Spider Effect Szempillaspirál
2019. szeptember 10.

Nehéz a spirállal felvinni a festéket a szempillákra.
Valami olyan összetevő van benne amire allergiás vagyok. A szemhéjam bepirosodott, hámlott, égett tőle.

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír

Garnier Oil Beauty Olajjal Gazdagított Tápláló Bőrradír
2018. október 22.

Az eddig használt legjobb testradírom. Pontosan olyan amilyennek egy testradírnak lennie kell, az illata annyira nem tetszik, de nem rossz. Bár kicsit drágának tartom teljes áron, de mivel a joy napokon 50%-os kupon volt rá így simán megvettem és nem bántam meg.

Update: sajnos az egyik önbarnítóm nem egyenletesen kopott le így gondoltam leradírozom ezzel, majd a törölközővel jól megdörzsöltem és lejött minden :O valami hihetetlen, nagyon jó termék! Még ami plusz... nincs száraz érzet, nagyon jól hidratálja a bőrömet, ez tényleg csodaszer :)

Update 2: na amit leírtam azt màr nem csinàlnà meg, ugyanis valamit megvàltoztattak rajta.... Az illata sem olyan illetve testradírnak nem nevezném, olyan mint a Fa màrkàjú "testradír" (asszem ananàszos illatú). Egy kalap sz@r az egész, nem tudom miért kell elrontani azt ami jó