xxs

Regisztráció dátuma: 2018. július 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. július 29.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel Megnézem

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose EDT

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose EDT
2020. április 23.

Rettenetes szintetikus-édes szag, máson is nehéz elviselni, nemhogy magamon.

Devacurl Arc Angel Gel Maximum Hold No-Crunch Styler

Devacurl Arc Angel Gel Maximum Hold No-Crunch Styler
2020. március 4.

Kellemesen illatos, könnyed-vizes állagú zselé, nem volt túl erős tartása. Magas glicerintartalma nyáron előny, télen a fűtött szoba + kinti hideg kombó mellett inkább dehidratálja a hajat, nem szép. Nekem ez "egynek jó" termék volt.

Miután a márkát masszív hajkárosítás okozásával vádolták, kidobtam egy fél flakonnyit, de mivel semmi különös látványos előnye nem volt a használatának, nem hiányzik. Azóta se derült ki, a termékekkel van-e baj, de valószínűnek tűnik, hogy önmagában a tipikus használati szokások is okozhatták a masszív hajhullásos panaszokat (curly girl method alkalmazása mellett a tisztító hajmosás évekig hanyagolásának sajátos kölcsönhatására gyanakszik a szakértői találgatók többsége).

Paul Mitchell Twirl Around Hajformázó Krém

Paul Mitchell Twirl Around Hajformázó Krém
2020. március 4.

Rendesen alá kell hidratálni a hajat, mert ez kb. megőrzi a kiinduló hidratáltságot, hozzá nem tesz már. Magas glicerintartalma miatt télen nem ideális, a fűtött levegőben masszívan dehidratálja a hajat = mosás után szép, 6-10 órán belül "mikrofon-frizzz-urásodik", másnapra nem szép.

Nyáron szerintem jó lesz, mert megfelelő tartást adott, és akkor (normál hőmérséklet és páratartalom éjjel-nappal) pont a hajnak dolgozik a glicerin is, nem ellene.

Természetesen hullámos, vékony szálú, festett hajam van, de a glicerin semmilyen hajtípusnak nem barátja a téli klímában.

1 ÖSSZETEVŐ