xyz1xyz

Regisztráció dátuma: 2020. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. május 6.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik

Alverde Clear Iszapos Arclemosó Tonik
2020. május 11.

Nem mindennapos használatra vettem, csupán a pattanásos napokon használom az arclemosójával és az sos-szérummal együtt. A három termék együttesen csodákat tesz a kisebb és nagyobb pattanásokkal is.

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal

Napvirág Hajmosó Szappan Organikus Ricinus- és Dióolajjal, Citrom Illattal
2020. május 11.

Az első néhány hajmosás után nagyon tetszett, úgy éreztem, hogy remekül tisztít, és a hullámaim is tartósabbak voltak a használata mellett.
Ahogy telt az idő azonban mintha a szappan lerakódott volna a hajamon, hiába használtam almaecetes öblítést minden hajmosás után.
A párom is használta, az ő rövid haján nem rakódott le a szappan, bár a termék csomagolásán ha jól emlékszem talán fel is tüntetik, hogy rövidebb hajhoz ajánlott. Így hosszabb hajúaknak én sem javaslom rendszeres használatra.

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval

Balea Beach-Style Hajformázó Spray Tengeri Sóval
2020. május 11.

Egész jó kis termék. A természetes hullámokat valamennyire kiemeli. Nem szárít, inkább csak egy érdekesen száraz érzetet hagy maga után a termék, ahogy megszárad a hajon, nyilván a tengeri só miatt. Az illata valóban kellemes barackos.
Hajmosást követően még vizes hajon alkalmazva kiemeli a hullámokat, 2-3 napos haj felfrissítésére számomra nem vált be.