yanded

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Adidas After Sport Hair & Body Sampon és Tusfürdő

Adidas After Sport Hair & Body Sampon és Tusfürdő
2016. május 28.

Nem rossz, de sokkal többet vártam. A bőrt talán kissé kevésbé szárítja, mint a többi márkás tusfürdő, de az árát nem èri meg. Én 520 forintért vettem a Family Diszkontban, de szinte mindenhol 800 forint körül adják. Az illata olyan, mint még gyerekkoromban használt olcsó kézmosó szappannak. Egy enyhe kis mentolos illatot is felfedezni véltem benne. Az illatát leszámítva nem rossz, de a drogériákban és a szuper/hipermarketekben nagyon túl van árazva.

Dontodent Sensitive Fogkrém

Dontodent Sensitive Fogkrém
2016. május 14.

Nem szeretem az ilyen saját márkás termékeket. Ezt is csak azért vettem meg, mert már untam, hogy a márkás, agyonreklámozott fogkrémek folyton kimarták a számat. Ettől se vártam mást, de mivel olcsó volt így nem izgatott. A fogaim nem érzékenyek. Számomra nem volt lényeges, hogy Sensitive vagy nem. Végül is kellemesen csalódtam. Egyáltalán nem marja szét az ember száját. Az egyetlen negatívum, hogy szinte egyáltalán nem habzik. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele. Nem csak olcsó, de még az összetevői is nagyon jók ahhoz képest. Főleg a hírhedt SLS hiánya nagyon dicséretes.

Palmolive Men Sensaçao Do Brasil Guarana Kick Tusfürdő Guarana Illattal

Palmolive Men Sensaçao Do Brasil Guarana Kick Tusfürdő Guarana Illattal
2016. április 21.

A Palmolive Men Sensitive tusfürdőhöz hasonlóan ez is bevált tusoláshoz sőt még borotválkozáshoz is! Sokkal kevésbé irritálja borotválkozás közben az érzékeny bőrömet. Az illata ennek sem tettszik, de ezt leszámítva elégedett vagyok ezzel a Palmolive tusfürdővel is.