yanded

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. május 16.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Adidas After Sport Hair & Body Sampon és Tusfürdő

Adidas After Sport Hair & Body Sampon és Tusfürdő
2016. május 28.

Nem rossz, de sokkal többet vártam. A bőrt talán kissé kevésbé szárítja, mint a többi márkás tusfürdő, de az árát nem èri meg. Én 520 forintért vettem a Family Diszkontban, de szinte mindenhol 800 forint körül adják. Az illata olyan, mint még gyerekkoromban használt olcsó kézmosó szappannak. Egy enyhe kis mentolos illatot is felfedezni véltem benne. Az illatát leszámítva nem rossz, de a drogériákban és a szuper/hipermarketekben nagyon túl van árazva.

Variocom Kókuszolaj

Variocom Kókuszolaj
2016. május 22.

Ez volt az első kókuszolaj márka amit kipróbáltam. Az árát leszámítva nem volt gondom vele. Olyan amilyennek egy finomított kókuszolajnak lennie kell. Íztelen/szagtalan. Kipróbáltam két olcsóbb márkát is. A Németh és Zentai valamint a Barco márkájúakat. A Németh és Zentai nagyon büdös. Disznózsír szaga és íze van. Ráadásul hányingerem is volt tőle. A Barco már sokkal jobb volt, de annak volt egy kis "műanyag" íze. Ez a Variocom viszont kifogástalan. Bőrápolószerként nem próbáltam, de sütéshez/főzéshez, sőt még kenyérre kenve zsír/vaj helyett is kiváló. Diétázóknak kifejezetten ajánlott. Azon ritka termékek egyike amire, ha akarnék se tudnék rosszat írni.

Dontodent Sensitive Fogkrém

Dontodent Sensitive Fogkrém
2016. május 14.

Nem szeretem az ilyen saját márkás termékeket. Ezt is csak azért vettem meg, mert már untam, hogy a márkás, agyonreklámozott fogkrémek folyton kimarták a számat. Ettől se vártam mást, de mivel olcsó volt így nem izgatott. A fogaim nem érzékenyek. Számomra nem volt lényeges, hogy Sensitive vagy nem. Végül is kellemesen csalódtam. Egyáltalán nem marja szét az ember száját. Az egyetlen negatívum, hogy szinte egyáltalán nem habzik. Ettől függetlenül nagyon elégedett vagyok vele. Nem csak olcsó, de még az összetevői is nagyon jók ahhoz képest. Főleg a hírhedt SLS hiánya nagyon dicséretes.