yasmine1122

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 1.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Wella Professionals Illumina Color

Wella Professionals Illumina Color
2020. június 22.

Szeretem ezt a hajfestéket, a hajtövemet ezzel festem. 6/16 vagy 7/81-el szoktam. Saját oxiját használom mellé és nem talasztaltam sem hajhullást, sem roncsolást. A színek is szépek! Igaz egyszer a szőkéje “bekapta” a hajvégeket és túl hamvas (szürke) lett. 🙈

Chloé EDT (2015)

Chloé EDT (2015)
2020. április 25.

Szerelmes vagyok ebbe a parfümbe és magától az illattól is szerelmes hangulatba kerülök, annyira finom, letisztult.
Még egyszer a Müllerben próbáltam ki, nem tetszett elsőre, aztán ahogy elillant a szúrós erős illat, imádtam magamon.
Most elhatároztam veszek egyet, neten vásároltam és nem emlékeztem az edp vagy az edt volt amit anno próbáltam. Végül erre esett a választásom és nagyon szeretem, de a tartóssága miatt lehet legközelebb az edp-t választom. Csak félek az meg túl sok lenne... Valaki megírná mennyi különbség van a két parfüm között? 😃

Mixa Hyalurogel Bőrnyugtató Gél Szérum

Mixa Hyalurogel Bőrnyugtató Gél Szérum
2020. április 12.

Kár, hogy nem néztem meg az összetevőket mielőtt megvettem. Pedig megszoktam, de azt gondoltam, mivel a Mixa érzékeny bőrre van, csak nem raknak bele durva dolgokat. Tévedtem. Második helyen Alcohol Denat egy hidratáló, bőrnyugtató szérumban?!? Első használatnál megcsapott az alkohol szag...ezen kívül ragacsos, full szilikon az egész GÉL! (Nem szérum, attól jóval sűrűbb.) Számomra pénzkidobás volt...

1 ÖSSZETEVŐ

Cyperus Esculentus (Tiger Nut) Root Oil EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen